Menu
Your Cart

Poradnik

Odpowiednio dobrany materac nie tylko wpływa na komfort snu, ale także stanowi podparcie kręgosłupa, a tym samym niweluje bóle pleców. Przed dokonaniem zakupu, warto dowiedzieć się, czym należy się kierować przy wyborze produktu, by służył nam przez lata.

Na rynku dostępne są zarówno gotowe meble z zamontowanym na stałe materacem jak np. meble do sypialni i zestawy wypoczynkowe Gala Collezione, ale także łóżka z dowolną możliwością kombinacji. Pozwala to na dopasowanie rozwiązania do indywidualnych potrzeb, a także schorzeń.

Alergikom polecane są szczególnie produkty lateksowe oraz piankowe, które stanowią barierę dla rozwoju większości bakterii. Dobrym rozwiązaniem jest również stosowanie pokrowców z możliwością prania bądź też wyposażonych w bakteriobójcze składniki, itp.

Zachęcamy do odwiedzin naszego salonu w Warszawie, gdzie znajdą Państwo bogaty wybór rozwiązań zarówno do sypialni, jak i pokoju dziennego.

Spis poradników

  1. Jaki materac dla alergika?
  2. Budowa materaca
  3. Jak dobrać materac?
  4. Kiedy wymienić materac?
  5. Rodzaje materacy
  6. Jaki materac dla dziecka?
  7. Ochrona przed roztoczami
  8. Użytkowanie materaca
 
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.