Menu
Your Cart

Materace Lateksowe

Oferujemy Państwu wyjątkowe rozwiązanie, zapewniające pełen komfort podczas snu i wypoczynku. Materace lateksowe wiodących w branży producentów, zostały wykonane na bazie surowca pochodzenia naturalnego z mleczka kauczukowego, jakim jest właśnie lateks. Dostępne w ofercie naszego warszawskiego sklepu egzemplarze są w pełni bezpieczne dla zdrowia, a ponadto odznaczają się wysoką sprężystością, elastycznością oraz odpornością na odkształcenia. Wyjątkowe właściwości tych modeli gwarantują odpowiednie podparcie dla ludzkiego organizmu, reagując odpowiednio na siłę nacisku oraz ciężar masy ciała. Ponadto duża ilość tzw. porów – czyli otworów w strukturalnej budowie materiału, zapewnia właściwą wentylację. Dzięki temu nasze artykuły tworzą odpowiedni mikroklimat dla organizmu, zapewniając zdrowy sen.

W naszej ofercie przedstawiamy Państwu również najnowsze osiągnięcie, jakim jest materac w technologii Memolatex, który pod wpływem ciepła wydzielanego przez ludzkie ciało idealnie dopasowuje się do jego kształtu.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.