Menu
Your Cart

Materace TEMPUR

Producent materaców tempur jest pionierem w dziedzinie zastosowania pianki termoelastycznej w materacach. Jest jedną z pierwszych firm, która na światową skalę wprowadziła na rynek produkt, który wcześniej używany był do lotów kosmicznych i został opatentowany przez NASA. Pianka ta maksymalnie redukowała nacisk wywierany na astronautów podczas startów w kosmos.

Zastosowanie tej technologii w procesie produkcji materaców było krokiem milowym w kierunku polepszenia jakości snu. Leniwa pianka jest materiałem bardzo plastycznym, który umożliwia nie tylko redukcję nacisku na nasze stawy i skórę ale również pozwala na skopiowanie naturalnego kształtu kręgosłupa. Dzięki temu całe nasze ciało odpoczywa podczas snu, co pozwala na regenerację mięśni oraz krążków międzykręgowych.

Produkty marki Tempur są znane na całym świecie i są stosowane również w szpitalach czy domach opieki. Część materaców objętych jest obniżoną stawką VAT, co oznacza że są one sklasyfikowane jako medyczne.

Tempur proponuje materace z piany o najwyższej gęstości, różniące się nie tylko wysokością pianki ale również twardością co pozwala na idealny dobór materaca według naszych potrzeb a co za tym idzie zdrowy sen.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pozostałą ofertą materacy w naszym sklepie:


Model: 993
  Wierzchnia 4-centymetrowa warstwa materiału Extra Soft jest połączona z 4-centymetrową warstwą wiskoelastycznego, wrażliwego na temperaturę materiału TEMPUR oraz z 11-centymetrową warstwą wysoko sprężystej pianki poliuretanowej. Materac Cloud 19 może być stosowany na stelażu regulowanym. Posiad..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 994
  Wierzchnia 5-centymetrowa warstwa materiału Extra Soft jest połączona z 5-centymetrową warstwą wiskoelastycznego, wrażliwego na temperaturę materiału TEMPUR oraz z 11-centymetrową warstwą wysoko sprężystej pianki poliuretanowej. Materac Cloud 22 może być stosowany na stelażu regulowanym. Posiad..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 995
  Wierzchnia 7-centymetrowa warstwa materiału Extra Soft jest połączona z 7-centymetrową warstwą wiskoelastycznego, wrażliwego na temperaturę materiału TEMPUR oraz z 11-centymetrową warstwą wysoko sprężystej pianki poliuretanowej. Materac Cloud 25 może być stosowany na stelażu regulowanym. Posiad..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 749
  Wierzchnia 8-centymetrowa warstwa wiskoelastycznego, wrażliwego na temperaturę materiału TEMPUR jest połączona z 11 cm wysoko sprężystej pianki poliuretanowej. System przepływu powietrza pomiędzy warstą materiału TEMPUR i piankową podstawą zapewnia zwiększoną sprężystość i lepszą wentylację ca..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 750
 Okazja, Zmiana EkspozycjiDostępny od ręki materac w rozmiarze 90x200 w cenie 2590zł, cena katalogowa 5867zł Materac TEMPUR Original 21 posiada dodatkową warstwę komfortową i wyższą warstwę bazową niż Original 15. Ma również zupełnie nowy pokrowiec.Wspiera Twoje ciało w naturalnej pozycji, ko..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 1578
  Materiał TEMPUR dopasowuje się do kształtu Twojego ciała i podpiera w najbardziej komfortowej pozycji, redukując przy tym nacisk, który może prowadzić do uciążliwego przewracania z boku na bokWarstwa wspierająca TEMPUR – miękki tam gdzie chcesz, twardy tam gdzie jest to potrzebneTMPodwójna warst..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 1579
  Materiał TEMPUR dopasowuje się do kształtu Twojego ciała i podpiera w najbardziej komfortowej pozycji, redukując przy tym nacisk, który może prowadzić do uciążliwego przewracania z boku na bokElegancki, pikowany pokrowiec z wszytą warstwą materiału TEMPUR ® “Miękki dotyk”Warstwa wspierająca TE..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 1580
  Materiał TEMPUR dopasowuje się do kształtu Twojego ciała i podpiera w najbardziej komfortowej pozycji, redukując przy tym nacisk, który może prowadzić do uciążliwego przewracania z boku na bokElegancki, pikowany pokrowiec z wszytą warstwą materiału TEMPUR ® “Miękki dotyk”Warstwa wspierająca ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 752
   Materac Sensation Lite dopasowuje się do ciała, zapewniając mu sprężyste podparcie przez całą noc. Łączy wyjątkowy materiał TEMPUR ze specjalnie uformowanym materiałem poliuretanowym o wysokiej elastyczności. Dzięki temu oferuje niezwykły komfort i jakość snu, o jakiej nawet nie śniłeś .Mater..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 1421
  Materac Sensation dopasowuje się do ciała, zapewniając mu sprężyste podparcie przez całą noc. Łączy wyjątkowy materiał TEMPUR ze specjalnie uformowanym materiałem poliuretanowym o wysokiej elastyczności. Dzięki temu oferuje niezwykły komfort i jakość snu, o jakiej nawet nie śniłeś.Materac Sensa..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 753
  Materac Sensation dopasowuje się do ciała, zapewniając mu sprężyste podparcie przez całš noc. Łączy wyjątkowy materiał TEMPUR ze specjalnie uformowanym materiałem poliuretanowym o wysokiej elastyczności. Dzięki temu oferuje niezwykły komfort i jakość snu, o jakiej nawet nie śniłeś.Materac Sensa..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: 1581
 Łączy najważniejsze zalety dwóch materacy: elastyczność wysokiej klasy materaca sprężynowego oraz wyjątkową redukcję nacisku i komfort podparcia jaki daje TEMPUR. Szczegółowy opis Wyjątkowy komfort, zapewniony przez pikowany pokrowiec wypełniony materiałem TEMPUR ES (Extra Soft) oraz jeszcze ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 12 z 13 (2 stron)
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.