Menu
Your Cart

Materac TEMPUR Original 21

Materac TEMPUR Original 21
Materac TEMPUR Original 21
0,00zł
Bez podatku: 0,00zł

materac tempur original 21

 

Okazja, Zmiana Ekspozycji

Dostępny od ręki materac w rozmiarze 90x200 w cenie 2590zł, cena katalogowa 5867zł

Materac TEMPUR Original 21 posiada dodatkową warstwę komfortową i wyższą warstwę bazową niż Original 15. Ma również zupełnie nowy pokrowiec.

Wspiera Twoje ciało w naturalnej pozycji, korzystnej dla szyi, pleców i stawów. Dodatkowo redukcja nacisku zapewniania przez materiał TEMPUR ogranicza potrzebę przewracania się z boku na bok, ponieważ ułatwia krążenie krwi.

Materac Original 21 może być stosowany na stelażu regulowanym. Posiada zdejmowany pokrowiec: zabezpieczony przeciw mikroorganizmom, hipoalergiczny, nadający się do prania w temperaturze 60 C.

KONSTRUKCJA MATERACA ORIGINAL 21:

2 cm materiału TEMPUR „miękki dotyk” : warstwa komfortowa pozwalająca na jeszcze lepsze dopasowanie do ciała

8 cm materiału TEMPUR: warstwa redukująca nacisk i zapewniająca terapeutyczne podparcie dla głębokiego, relaksującego snu

11 cm pianki poliuretanowej o wysokiej sprężystości: warstwa bazowa zapewniająca optymalny komfort użytkowania

budbudowa i przekrój materaca tempur original 21

materac Tempur original 21

Tempur Original 21 materac

 

TEMPUR to otwartokomórkowy , wiskoelastyczny , wrażliwy na temperaturę materiał , który dostosowuje się do kształtu Twojego ciała. Otwarte komórki pozwalają na przepływ powietrza przez materac zachowujący temperaturę ciała . Kuliste komórki delikatnie przesuwają się wokół linii Twojego ciała , zapewniając całkowite podparcie tam , gdzie tego potrzebujesz ale bez oddawania nacisku. Gdy się podniesiesz z materiału Tempur on wraca do oryginalnego pierwotnego kształtu.

Ciężar Twojego ciała jest równomiernie rozłożony na całej powierzchni materaca . To doznanie jest często porównywane ze stanem nieważkości.

Fizyczny dyskomfort, ból i sztywność często mogą być powodowane niewłaściwym i nienaturalnym ułożeniem w czasie snu. Najważniejszym zadaniem materaca jest dopasowanie się do naszego ciała , nigdy odwrotnie a najważniejszą funkcja poduszki ortopedycznej jest podpieranie szyi.

Kiedy śpisz na materacu Tempur , kręgosłup i stawy odpoczywają w ich naturalnych pozycjach. Dzięki odciążeniu Twoich mięśni i nerwów śpisz spokojniej. Najważniejsze jest podparcie szyi i szczytowej partii pleców w ich naturalnym wygięciu.

W przeciwieństwie do poliuretanu , którego proste komórki o nieregularnych kształtach ugniatają się pod wpływem ciężaru , przynoszący ulgę materiał TEMPUR jest zbudowany z bilionów wiskoelastycznych otwartych i kulistych komórek. komórki reagują na temperaturę i ciężar Twojego ciała i wówczas przesuwając się , zmieniają swoje ułożenie aby dokładnie odwzorować jego kontury.

Przynoszący ulgę w ucisku materiał TEMPUR staje się bardziej miękki w cieplejszych miejscach  ( tam gdzie Twoje ciało najbardziej styka się z powierzchnia materaca) a nie zmienia się w miejscach chłodniejszych ( w których następuje najmniejszy kontakt ciała z materacem ). Wyobraź sobie materac , który jest twardy tam , gdzie tego potrzebujesz a miękki gdzie zechcesz. To tak jakbyś miał materac zaprojektowany specjalnie dla Ciebie.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.