Menu
Your Cart

Materac TEMPUR Sensation 19

Materac TEMPUR Sensation 19
Materac TEMPUR Sensation 19
0,00zł
Bez podatku: 0,00zł

materac tempur sensation 19

 

 

 

Materac Sensation Lite dopasowuje się do ciała, zapewniając mu sprężyste podparcie przez całą noc. Łączy wyjątkowy materiał TEMPUR ze specjalnie uformowanym materiałem poliuretanowym o wysokiej elastyczności. Dzięki temu oferuje niezwykły komfort i jakość snu, o jakiej nawet nie śniłeś .

Materac Sensation Lite posiada stylowy, jasnoszary pokrowiec, zdejmowany i nadający się do prania w temperaturze 60° C. Specjalne kanałowe nacięcia w podstawie materaca poprawiają cyrkulację powietrza. Można go stosować na każdym przewiewnym stelażu.

KONSTRUKCJA MATERACA SENSATION LITE 19

5 cm materiału TEMPUR: warstwa redukująca nacisk i zapewniająca terapeutyczne podparcie dla głębokiego, relaksującego snu

14 cm nowo opracowanego materiału poliuretanowego o wysokiej sprężystości, z kanałowymi nacięciami służącymi uzyskaniu lepszej elastyczności i wentylacji: warstwa bazowa zapewniająca optymalny komfort i sprężystość podparcia

 

budbudowa i przekrój materaca tempur sensation 19

materac tempur sensation 19

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.