Menu
Your Cart

Materac TEMPUR Cloud 21

materac tempur cloud 21

 

 

Wierzchnia 5-centymetrowa warstwa materiału Extra Soft jest połączona z 5-centymetrową warstwą wiskoelastycznego, wrażliwego na temperaturę materiału TEMPUR oraz z 11-centymetrową warstwą wysoko sprężystej pianki poliuretanowej. Materac Cloud 22 może być stosowany na stelażu regulowanym. Posiada zdejmowany pokrowiec: zabezpieczony przeciw mikroorganizmom, hipoalergiczny, nadający się do prania w temperaturze 40⁰C.

KONSTRUKCJA MATERACA CLOUD 21:

A. 5 cm warstwy Extra Soft - warstwa komfortowa pozwalająca na jeszcze lepsze dopasowanie do ciała

B. 5 cm materiału TEMPUR – warstwa redukująca nacisk i zapewniająca terapeutyczne podparcie dla głębokiego, relaksującego snu

C. 11 cm pianki poliuretanowej o wysokiej sprężystości – warstwa bazowa zapewniająca optymalny komfort użytkowania

materac tempur cloud 21 przekrój

Wyjątkowe , przynoszące ulgę w uciskach właściwości materaców Tempur nie tylko zapewniają komfortowy sen w nocy lecz także pomagają przy dolegliwościach pleców i szyi, bolących stawach i problemach z krążeniem. Wybierając łóżko ludzie nie myślą tylko o swojej postawie. Niewłaściwa postawa i ucisk są głównymi sprawcami bóli pleców, szyi i stawów . Nieodpowiedni materac może je zwiększyć , jeżeli jest za twardy lub zbyt miękki. Dolegliwości te mogą być spowodowane niewłaściwym podparciem , nieodpowiednią postawą i uciskiem. Tempur, zapewniając właściwe podparcie i odciążając od ucisku całą powierzchnię Twojego ciała, zapobiega im i przynosi w nich ulgę .

Materac TEMPUR , odwzorowując dokładnie kształt i ułożenie Twojego ciała , zapewnia szyi , plecom , ramionom i udom odpowiednie podparcie. Całe Twoje ciało jest podparte we właściwej anatomicznej pozycji, pozwalając kręgosłupowi na przybieranie naturalnej pozycji w czasie snu. Ucisk jest równomiernie rozkładany poprzez całą powierzchnię między Twoim ciałem i materacem. Dzięki równoczesnemu użyciu poduszki Tempur następuje większe odciążenie ucisku a anatomicznie prawidłowy kształt zapewnia komfortowe i właściwe podparcie kręgosłupa szyjnego.

kolekcja cloud 21

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.