Menu
Your Cart

Materac TEMPUR Sensation 21

Materac TEMPUR Sensation 21
Materac TEMPUR Sensation 21
0,00zł
Bez podatku: 0,00zł

materac tempur sensation 21

 

 

Materac Sensation dopasowuje się do ciała, zapewniając mu sprężyste podparcie przez całą noc. Łączy wyjątkowy materiał TEMPUR ze specjalnie uformowanym materiałem poliuretanowym o wysokiej elastyczności. Dzięki temu oferuje niezwykły komfort i jakość snu, o jakiej nawet nie śniłeś.

Materac Sensation idealnie pasuje do tradycyjnej, eleganckiej sypialni. Posiada stylowy, jasnoszary pokrowiec, zdejmowany i nadający się do prania w temperaturze 60° C. W ten sposób komfort łączy się z higieną, a Twój sen może być naprawdę relaksujący.

KONSTRUKCJA MATERACA SENSATION 21:

A. 2 cm materiału TEMPUR „miękki dotyk” – warstwa komfortowa pozwalająca na jeszcze lepsze dopasowanie do ciała

B. 5 cm materiału TEMPUR – warstwa redukująca nacisk i zapewniająca terapeutyczne podparcie dla głębokiego, relaksującego snu

C. 14 cm nowo opracowanego materiału o wysokiej sprężystości, z kanałowymi nacięciami służącymi uzyskaniu lepszej elastyczności  – warstwa bazowa zapewniająca optymalny komfort i sprężystość podparcia

budbudowa i przekrój materaca tempur sensation 21

materac tempur sensation 21


Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.