Menu
Your Cart

Materac TEMPUR Sensation 25

Materac TEMPUR Sensation 25
Materac TEMPUR Sensation 25
0,00zł
Bez podatku: 0,00zł

materac tempur sensation 25

 

 

Materac Sensation dopasowuje się do ciała, zapewniając mu sprężyste podparcie przez całš noc. Łączy wyjątkowy materiał TEMPUR ze specjalnie uformowanym materiałem poliuretanowym o wysokiej elastyczności. Dzięki temu oferuje niezwykły komfort i jakość snu, o jakiej nawet nie śniłeś.

Materac Sensation idealnie pasuje do tradycyjnej, eleganckiej sypialni. Posiada stylowy, jasnoszary pokrowiec, zdejmowany i nadający się do prania w temperaturze 60° C. Specjalne kanałowe nacięcia w podstawie materaca poprawiają cyrkulację powietrza. W ten sposób komfort łączy się z higieną, a Twój sen może być naprawdę relaksujący.

KONSTRUKCJA MATERACA SENSATION 25

2 cm materiału TEMPUR „miękki dotyk” :warstwa komfortowa pozwalająca na jeszcze lepsze dopasowanie do ciała

5 cm materiału TEMPUR:warstwa redukująca nacisk i zapewniająca terapeutyczne podparcie dla głębokiego, relaksującego snu

4 cm standardowego materiału

14 cm nowo opracowanego materiału poliuretanowego o wysokiej sprężystości, z kanałowymi nacięciami służącymi uzyskaniu lepszej elastyczności i wentylacji: warstwa bazowa zapewniająca optymalny komfort i sprężystość podparcia

 

 

budbudowa i przekrój materaca tempur sensation 25

materac tempur sensation 25

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.