Menu
Your Cart

SWISS MAGIC Promocja

materace z pianki wysokoelastycznej materasso

  • Typ materaca : Piankowy
  • Pokrowiec : Lavender
  • Twardość : Średni H3
  • Grubość : 20 cm
  • Producent : Materasso
  • Wysyłka : Gratis
 


 

Dane techniczne
Typ materaca: Piankowy
Pokrowiec: Lavender
Twardość: Średni H3
Grubość: 20 cm
Producent: Materasso
Wysyłka: Gratis
Gwarancja: 10 lat
Obciążenie ortopedyczne: 130 kg
Skład/właściwości: naturalna pianka wysokoelastyczna, antybakteryjny, właściwości ortopedyczne
RozmiarCena
80 x 2002046,00 zł
90 x 2002046,00 zł
100 x 2002274,00 zł
120 x 2002727,00 zł
140 x 2003183,00 zł
160 x 2003639,00 zł
180 x 2004092,00 zł
200 x 2004548,00 zł

CENY KATALOGOWE , SPRAWDŹ NASZE RABATY !!

Istnieje możliwość zamówienia w rozmiarze nietypowym

Opis produktu

1 Wkład stanowi bardzo sprężysta pianka wysokoelastyczna w której składniki ropopochodne zostały zastąpione przez naturalny olej lawendowy. Zastosowana w materacu technologia EvoPoreHRC jest kamieniem milowym w historii rozwoju pianek wysokoelastycznych. Pianka ta jest następną generacją znanych i bardzo cenionych pianek HR. Posiada wyjątkową stabilność we wszystkich parametrach dotyczących zakresu zmian temperatury i wilgotności w materacu.

Struktura komórek pianki EvoPoreHRC charakteryzuje się niezwykle dynamicznymi i elastycznymi właściwościami, które jednocześnie są bardzo stabilne i trwałe. Dodatkowo struktura komórek jest jeszcze bardziej odporna na działanie wilgoci, ciepła oraz wysokiego stopnia nacisku. Dzięki licznym nacięciom materac ten ma nie tylko zwiększoną przewiewność ale również idealnie odciąża zarówno strefę barkową jak i biodrową , delikatnie i bez ucisku podpiera przy tym odcinek lędźwiowy (PHYSIOSYSTEM - 7 stref nacisku).

2 Zdejmowalny do prania pokrowiec Lavender pikowany jest włóknem klimatyzującym co wspomaga wentylację wkładu oraz dodatkowo reguluje temperaturę ciała. Jest nasączony olejkiem z kwiatu lawendy lekarskiej , która posiada kojące właściwości relaksacyjne a zatem pozytywnie wpływa na na nasz system nerwowy.
Istnieje możliwość zmiany pokrowca.
3 Dostępne twardości H3.
4 Wysokość materaca około 20 cm.
5 Zalecany stelaż elastyczny.
6 Obciążenie ortopedyczne 130 kg.
materac wysokoelastyczny swiss magic

 

budowa materca z naturalnej pianki lawendowej

Produkty wysokoelastyczne należą obecnie do grupy materaców posiadającej najlepsze walory ortopedyczne. Charakteryzują się wysokim wskaźnikiem elastyczności oraz niewielkim naciskiem zwrotnym, który w niskiej jakości materacach jest odpowiedzialny za nieprawidłową postawę oraz powoduje uciski a co za tym idzie ogranicza prawidłowe krążenie krwi, czego następstwem są między innymi odrętwiałe kończyny. Materace z wysokogatunkowej pianki elastycznej potrafią maksymalnie zredukować wymienione czynniki. Oprócz tego są produkty bardzo wytrzymałe i odporne na odkształcenia.
Do najlepszej grupy pianek należą pianki naturalne. Składniki ropopochodne zastąpione zostały składnikami pochodzenia naturalnego uzyskiwanymi na bazie olejów rycynowych, sojowych, lawendowych itp. Szczególną cechą tych pianek jest ich zwiększona, w stosunku do tradycyjnych materaców piankowych, elastyczność która zwiększa komfort i wygodę oraz zapewnia najlepsze podparcie kręgosłupa przy zachowaniu wysokiej odbojności i trwałości wkładu.
Materace wysokoelastyczne dzięki porowatej strukturze zapewniają maksymalną przewiewność i ciągłą cyrkulację powietrza co w połączeniu z zawartością naturalnych składników czyni je praktycznie zabezpieczonymi przed rozwojem pleśni i grzybów. Polecane są dla alergików jak również dla osób wykazujących nadmierną potliwość.
Kleje użyte do produkcji materaców Materasso nie zawierają szkodliwych substancji , są klejami wodnymi więc nie zawierają rozpuszczalników, które mają negatywny wpływ na drogi oddechowe, układ trawienny, krążenia a nawet nerwowy. Większość producentów używa tradycyjnych , tańszych klejów, które w porównaniu z klejami Simalfa nie posiadają żadnych atestów potwierdzających ich nieszkodliwość.
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.