Menu
Your Cart

THERMOGEL Promocja

thermogel materac piankowy

  • Typ materaca : Termoelastyczny
  • Pokrowiec : Silk Touch
  • Twardość : Średni H2/H3
  • Grubość : 27 cm
  • Producent : Materasso
  • Wysyłka : Gratis
  


Dane techniczne
Typ materaca: Termoelastyczny
Pokrowiec: Biorytmic
Twardość: Średni H2/H3
Grubość: 27 cm
Producent: Materasso
Wysyłka: Gratis
Gwarancja: 3 lata
Obciążenie ortopedyczne: 130 kg
Skład/właściwości: pianka wysokoelastyczna, pianka visco termoregulująca, antybakteryjny,właściwości ortopedyczne
RozmiarCena
80 x 2002261,00 zł
90 x 2002261,00 zł
100 x 2002513,00 zł
120 x 2003016,00 zł
140 x 2003518,00 zł
160 x 2004021,00 zł
180 x 2004523,00 zł
200 x 2005026,00 zł

 

CENY KATALOGOWE , SPRAWDŹ NASZE RABATY !!

Istnieje możliwość zamówienia w rozmiarze nietypowym

Wymiana ekspozycji, dostępny od ręki materac w rozmiarze 90x200 w cenie 790 zł

Opis produktu

1 Wkład materaca Thermogel składa się z kilku warstw różnego rodzaju pian, które nadają mu dużą wytrzymałość i stabilność. Pierwszą warstwę (2cm) stanowi nowoczesna pianka thermogel o gęstości 55kg/m3 , w której właściwości chłodzącej piany polargel zostały wzbogacone możliwością Termoregulacji. Dzięki zastosowaniu specjalnych mikrokapsułek jest w stanie przechowywać duże pokłady energii cieplnej a co za tym idzie posiada zdolność jej odbierania w momencie kiedy organizm ulega przegrzewaniu się i na odwrót, oddaje ją w chwili kiedy ciało człowieka nadmiernie się wychładza. Odpowiednia temperatura ciała jest bardzo ważna dla spokojnego snu i pełnej regeneracji całego organizmu.

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu i odpowiedniego podparcia dla kręgosłupa jako drugą warstwę producent materaców Materasso zastosował profilowaną piankę termoelastyczną (5,5cm) o gęstości 50kg/m3. Piany viscoelastyczne posiadają doskonałe właściwości redukujące nacisk i od lat są cenionym produktem o właściwościach ortopedycznych. Pozwalają na zachowanie podczas snu naturalnego kształtu kręgosłupa oraz odciążają go. Pianki termoplastyczne redukują również ucisk na nasze stawy i mięśnie , umożliwiając im odpoczynek i pełną regenerację. Mają pozytywny wpływ na zachowanie prawidłowego krążenia krwi , przez co ograniczają drętwienie kończyn.

Kolejne warstwy zbudowane są z różnych warstw sprężystych i bardzo przewiewnych pianek Eliocell o różnych gęstościach i twardościach. Najpierw 2cm pianki typu Soft, następnie 7 cm piany o gęstości 28kg/m3, potem znowu 2cm pianki Soft oraz ostatnia siedmiocentymetrowa warstwa pianki Eliocell. Takie połączenie sprawia ,że materac nadaje się do spania po obu stronach, które posiadają dwie różne twardości. Szereg nacięć poprzecznych polepsza właściwości ortopedyczne materaca oraz zwiększa jego przewiewność.

2 Pokrowiec Silk Touch został wyprodukowany przy użyciu nanotechnologii. Charakteryzuje go bardzo elegancki wygląd oraz jest przyjemny w dotyku niczym jedwab. Zastosowano w nim bardzo wysoką gramaturę (600g/m2), która nadaje mu puszystość oraz lekkość. Dzięki zastosowaniu z boku pokrowca materiału 3D wkład materaca jest dodatkowo wentylowany co zapobiega rozwojowi drobnoustrojów. Jest zdejmowalny z możliwością prania w temperaturze do 60 stopni C.

3 Dostępne twardości H3

4 Wysokość materaca około 27 cm.

5 Zalecany stelaż elastyczny.

6 Obciążenie ortopedyczne do 130 kg.

materac piankowy Thermogel Materasso

Słowacka firma Materasso jako jedna z nielicznych stosuje przy produkcji materaców wodne kleje Simalfa. Charakteryzują się one tym, że podczas klejenia nie wydzielają żadnych szkodliwych substancji jak kleje rozpuszczalnikowe. Posiadają liczne certyfikaty potwierdzające ,że są całkowicie ekologiczne i nie mają negatywnego wpływu na drożność dróg oddechowych , układu nerwowego i krwionośnego oraz nie podrażniają skóry.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.