Menu
Your Cart

Meble Nova Promocja

stoły drewniane meble nova

 

Poniżej znajduje się link prowadzący bezpośrednio na stronę producenta, gdzie możecie Państwo zapoznać się z bardzo bogatą ofertą stołów. Będzie ona zawierać zarówno stoły o nowoczesnej stylistyce jak i te z nutką klasycyzmu. Można tam zapoznać się z paletą kolorów jednak proszę pamiętać, że należy ją traktować tylko i wyłącznie jako poglądową. Aby obejrzeć właściwy próbnik drewna zapraszamy do naszego salonu w Warszawie.

W ofercie są stoły o niewielkich gabarytach nadające się do małych kuchni lub aneksów a także większe. Większość modeli wyposażona jest w system rozkładania co pozwala na zorganizowanie przyjęcia na większą liczbę osób.

oferta stołów drewnianych nova meble

 

Zapraszamy na stronę producenta mebli NOVA     http://www.meblenova.pl

 

Czasem niewielki a czasem jako główny mebel w naszej jadalni, w zależności od naszych potrzeb i wielkości pomieszczenia - Stół. Jeden z najbardziej podstawowych mebli w mieszkaniu. To przy nim często rozmawiamy o problemach ale często jest też świadkiem szczęśliwych chwil.

W kuchni lub jadalni spędzamy dużo czasu dlatego stół powinien pasować do otoczenia i współgrać z pozostałymi meblami. Musimy dobrać odpowiedni styl oraz kolorystykę. Dlatego tak dużo czasu poświęcamy na odpowiedni wybór. Ale powinien spełniać jeszcze jeden, bardzo ważny warunek - musi być praktyczny. Jest to często powiązane z wielkością pomieszczenia oraz z tym czy jest to oddzielne pomieszczenie jadalne czy może połączone z aneksem kuchennym.

W swojej ofercie kładziemy nacisk na jakość ale ma ona iść w parze z rozsądną ceną.

Posiadamy stoły nowoczesne ze szklanymi lub drewnianymi blatami a także lakierowanymi na wysoki połysk połączone z różnymi podstawami. Występują modele z lekkimi drewnianymi lub metalowymi nogami a także masywnymi kolumnami z dodatkiem szczotkowanej, szlachetnej stali.

Nie zapominamy również o klientach lubujących się w bardziej klasycznych kształtach. W tym przypadku stoły są lekko frezowane a nóżki mogą być gięte lub masywnie toczone.

Większość stołów posiada możliwość rozkładania o dodatkowe wkładki. I tak z małego stolika możemy zrobić duży, biesiadny stół dla licznej rodziny (nawet powyżej 4 metrów). Poza tym producent stołów i krzeseł Meble Nova oferuje dużą gamę kolorystyczną co bardzo ułatwia właściwy dobór.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.