Dane kontaktowe:

Impuls Meble
ul. Aleje Jerozolimskie 300
05-816 Warszawa - Reguły

tel: (22) 614 43 05
kom.: 531 458 470
fax: (22) 614 43 05
e-mail: impuls-meble@o2.pl
wizytówka,

Oferta niniejsza nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Wszelkie informacje można uzyskać w naszym salonie i pod numerami telefonów.
Numer konta:
44 1050 1924 1000 0091 0442 5542

Strona główna -> Materace wysokoelastyczne piankowe

Materace Wysokoelastyczne, Piankowe

Prezentujemy Państwu najwyżej jakości modele z pianki wysokoelastycznej. Materiał, z którego został wykonany wkład, powstał dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i wieloletnich badań. Materace piankowe tego rodzaju odznaczają się ogromną elastycznością, co przejawia się w doskonałym dopasowaniu do kształtu ludzkiego ciała. Każdy taki egzemplarz to gwarancja właściwego podparcia dla kręgosłupa, dzięki czemu uzyskują Państwo pewność zdrowego snu. Użytkowanie materaców wysokoleastycznych gwarantuje poczucie pełnego wypoczynku każdego ranka. Z uwagi na otwartą strukturę komórek jest wysoko przewiewny, co pozwala na właściwą regulację różnicy temperatur.

Każdy egzemplarz zapewnia odpowiednią wentylację i cyrkulację powietrza podczas wypoczynku. We wszystkich przypadkach modele wyposażone są w pokrowiec wewnętrzny i zewnętrzny z bezpiecznej dla zdrowia bawełny. W zależności od modelu posiadają zróżnicowaną ilość stref twardości oraz odmienny poziom obciążenia ortopedycznego.

Materace piankowe dostępne w ofercie naszej firmy warszawskiej to produkty pozwalające zachować wysoki poziom higieny, dzięki zdejmowanym pokrowcom. W niektórych przypadkach posiadają one także właściwości antybakteryjne, dzięki specjalnym substancjom użytym do nasączenia wkładu.

Strona 1 z 4

Początek strony