Dane kontaktowe:

Impuls Meble
ul. Aleje Jerozolimskie 300
05-816 Warszawa - Reguły

tel: (22) 614 43 05
kom.: 531 458 470
fax: (22) 614 43 05
e-mail: impuls-meble@o2.pl
wizytówka,

Oferta niniejsza nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Wszelkie informacje można uzyskać w naszym salonie i pod numerami telefonów.
Numer konta:
44 1050 1924 1000 0091 0442 5542

Strona główna -> Meble do jadalni i salonu

Meble do jadalni i salonu

Jadalnia i salon to dwa pomieszczenia , w których spędzamy dużo czasu. To tutaj spotykamy się z rodziną i znajomymi przy wspólnych posiłkach.

Każdy salon wyposażony jest przede wszystkim w meble wypoczynkowe , które zapewniają nam odpowiedni komfort i jakość odpoczynku po dniu spędzonym w pracy. Jednak nie tylko sofy czy narożniki odpowiadają za nasz relaks.

Nie można zapominać również o komodach czy witrynach , które oprócz funkcji dekoracyjnej są również bardzo praktyczne. Stanowią one idealne dopełnienie dobrze zaaranżowanego wnętrza. To w nich trzymamy nie tylko przedmioty codziennego użytku ale również pamiątki i zdjęcia bliskich.

Proponujemy Państwu szeroki wybór mebli salonowych , w różnych rozmiarach oraz szerokiej gamie kolorystycznej. Dostępne są zarówno meble o klasycznej stylistyce proponowane przez fabrykę Spar Meble jak również te utrzymane w duchu nowoczesności i prostocie kształtów, które oferuje Skalik. W swojej ofercie kładziemy nacisk przede wszystkim na jakość wykonania. Dlatego większość produktów wykonywana jest w całości lub w dużej mierze przy użyciu litego drewna, które jako produkt naturalny cechuje szlachetność oraz wytrzymałość. Charakterystyczne usłojenie różnych gatunków drzew, poczynając od najbardziej popularnej na polskim rynku sosny poprzez buk czy olchę a kończąc na synonimie niezwykłej trwałości - drewnie dębowym powoduje, że każdy mebel jest niepowtarzalny i posiada unikatowe cechy.

Doskonałym uzupełnieniem mebli tapicerowanych w salonie są również stoliki okolicznościowe , w produkcji których wiedzie prym fabryka Meble Nova oraz stoliki rtv.

Nie możemy również zapomnieć o stołach i krzesłach do jadalni, których bogatą ofertę prezentujemy w kolejnych katalogach.

Współpracujemy również z producentem , który wykonuje meble drewniane na zamówienie według projektu klienta.

Początek strony