Dane kontaktowe:

Impuls Meble
ul. Aleje Jerozolimskie 300
05-816 Warszawa - Reguły

tel: (22) 614 43 05
kom.: 531 458 470
fax: (22) 614 43 05
e-mail: impuls-meble@o2.pl
wizytówka,

Oferta niniejsza nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Wszelkie informacje można uzyskać w naszym salonie i pod numerami telefonów.
Numer konta:
44 1050 1924 1000 0091 0442 5542

Strona główna -> Meble do gabinetu

Meble do gabinetu

Gabinet to pomieszczenie o którym każdy marzy ale z różnych powodów nie każdy może go posiadać. Jeśli jednak uda nam się przeznaczyć pomieszczenie w celu urządzenia gabinetu wówczas dla wielu staje się ono oazą spokoju a niekiedy samotnią.

Jest to często pokój odizolowany od pozostałych i tutaj możemy czuć się naprawdę komfortowo. Tylko od nas zależy jak go urządzimy , czy będą to meble klasyczne czy nowoczesne a może pomieszamy różne style.

Gabinet powinien przede wszystkim zostać wyposażony w biurko oraz meble pomocnicze. Mogą to być wolnostojące witryny oraz komody lub piękna zabudowa biblioteczna, w której będziemy przechowywać zbiory książek, dokumenty i nasze pamiątki. Nieodzownym elementem jest oczywiście wygodny fotel wykonany z wysokogatunkowej skóry naturalnej lub najwyższej klasy materiału, który może zostać wyposażony w funkcję relaksu, czyli rozkładanego podnóżka oraz pochylanego oparcia. Regulacja ta może odbywać się za pomocą mechanizmu ręcznego lub elektrycznego. To właśnie fotel zapewni nam pełen relaks i niczym nieskrępowany odpoczynek. To w nim będziemy czytać książki czy przeglądać stare albumy. Elementem uzupełniającym wnętrze może być barek wykonany z litego drewna.

Gabinet może również pełnić rolę pomieszczenia, w którym pracujemy. Odpowiednio dobrane meble wypoczynkowe w postaci sofy czy foteli dla gości oraz zabudowa biblioteczna ułatwi nam pracę i sprawi, że stanie się ona przyjemniejsza.

Nasza oferta wzbogacona jest o meble wykonywane na zamówienie. Wymiary mebli oraz ich kolor wykonywane są według Państwa sugestii. Zestawy te produkowane są w oparciu o lite drewno. Jest to gwarancją jakości i niepowtarzalności, czyli tego co powinno charakteryzować gabinet.

Początek strony