Menu
Your Cart

KAPUA KULA PromocjaDane techniczne:
Rozmiar
Cena
Typ materaca: Wysokoelastyczny
90x200
1493,00zł
Pokrowiec: Poliester
120x200
2105,00zł
Twardość: Twardy H3
140x200
2339,00zł
Wysokość: 24cm
160x200
2681,00zł
Producent: Sembella
180x200
2951,00zł
Wysyłka: Gratis


Gwarancja: 5Lat


Skład/właściwości: przewiewna pianka wysokoelastyczna, właściwości ortopedyczne
CENY KATALOGOWE, SPRAWDŹ NASZE RABATY


Opis produktu:

1 Kapua Kula to materac wykonany z innowacyjnej pianki wysokoelastycznej, charakteryzującej się dużą  odpornością na odkształcenia a zarazem posiadającą wysokie walory ortopedyczne.  Gęstość pianki w połączeniu z siedmioma strefami anatomicznymi umożliwia naturalne ułożenie całego ciała oraz zapewnia komfort snu w każdej pozycji. Jednocześnie redukuje uciski powodujące drętwienie kończyn oraz uczucie zmęczenia po przespanej nocy. Dzięki dużej wytrzymałości wkładu mamy gwarancję, że materac będzie zużywał się bardzo powoli zapewniając regenerację i odprężenie całego organizmu przez wiele lat. 

Wybierając produkty z pianki Kapua mamy pozytywny wpływ nie tylko na nasze ciało ale również na środowisko. Materace te są dowodem, że zdrowy sen może iść w parze z ochroną klimatu. Wytwarzany podczas procesów produkcyjnych nadmiar CO2 dzięki skomplikowanej technologii jest przetwarzany i wykorzystywany do dalszej produkcji pianki.

2 Higieniczny i bardzo przewiewny pokrowiec również powstał z myślą o zwalczaniu negatywnych skutków działalności człowieka na środowisko. Został on wytworzony dzięki pozyskaniu poliestru pochodzącego w 100% z recyklingu. Dodatkowa siatka Air Wave wszyta w bok pokrowca cały czas wentyluje wkład usuwając wilgoć wytwarzaną przez organizm.

3 Dostępna twardość H3

4 Wysokość materaca około 24cm

5 Zalecany stelaż elastycznyTa strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.