Menu
Your Cart

ANTIBACTERIAL Promocja

materace wysokoelastyczne do sypialni materasso

  • Typ materaca : Piankowy
  • Pokrowiec : Silver Visco
  • Twardość : Średni H3
  • Grubość : 18 cm
  • Producent : Materasso
  • Wysyłka : Gratis
 

 

Dane techniczne
Typ materaca: Piankowy
Pokrowiec: Silver Protect Visco
Twardość: Średni H3
Grubość: 18 cm
Producent: Materasso
Wysyłka: Gratis
Gwarancja: 3 lata
Obciążenie ortopedyczne: 120 kg
Skład/właściwości: antybakteryjna pianka wysokoelastyczna, pianka visco, antybakteryjny, właściwości ortopedyczne
RozmiarCena
80 x 2001316,00 zł
90 x 2001316,00 zł
100 x 2001461,00 zł
120 x 2001754,00 zł
140 x 2002047,00 zł
160 x 2002337,00 zł
180 x 2002630,00 zł
200 x 2002924,00 zł

 

 


CENY KATALOGOWE , SPRAWDŹ NASZE RABATY !!

Istnieje możliwość zamówienia w rozmiarze nietypowym

Opis produktu

1 Wkład stanowi połączenie komfortowej pianki wysokoelastycznej ( baza) obłożonej nowoczesną pianką wysokoelastyczną Antibacterial - rewolucja higieny.
Pianka Antibacterial zawiera specjalny leczniczy preparat ultra fresh , który w piance potrafi opanować rozwój bakterii , pleśni , grzybów i roztoczy. Właściwości tej pianki zapewniają nam ochrone przed roztoczami kurzu domowego i zarodkami grzybów , które są przyczyną wszystkich początkujących alergii. Zastosowanie pianki Antibacterial w materacach zapewni czyste i higieniczne środowisko podczas snu. Jednocześnie ultra fresh jest bezpieczny dla użytkownika i środowiska.

2 Wysokiej klasy zdejmowalny pokrowiec Silver Visco jonizowany jest srebrem dzięki czemu zapewnia maksymalne właściwości antybakteryjne , co w połączeniu z zastosowanym wkładem czyni ten materac całkowicie odporny na pleśń , grzyby i roztocza. Dlatego też to rozwiązanie jest szczególnie polecane dla osób z alergią.

Pikowanie pokrowca pianką termoelastyczną dodatkowo zwiększa jego komfort oraz znacznie polepsza właściwości ortopedyczne.

3 Dostępne twardości H3.

4 Wysokość materaca około 18 cm

5 Zalecany stelaż elastyczny.

6 Obciążenie ortopedyczne do 120 kg.

 

materac z pianki wysokoelastycznej antibacterial

 

przekrój materaca Antibacterial materasso

Kleje użyte do produkcji materaców Materasso nie zawierają szkodliwych substancji , są klejami wodnymi więc nie zawierają rozpuszczalników.

Materace z pianki wysokoelastycznej gwarantują optymalną elastyczność punktową ,całkowitą wentylację oraz charakteryzują się stosunkowo niewielką masą własną co ułatwia odwracanie materaca i zdejmowanie pokrowca do prania. Porowata struktura wkładu, oprócz polepszania cyrkulacji powietrza ma również za zadanie lepsze dopasowanie do anatomicznej budowy ciała. Większość materaców wysokoelastycznych dzielone jest na ortopedyczne strefy twardości. Efekt ten uzyskuje się poprzez szereg wzdłużnych i poprzecznych nacięć lub za pomocą profilowania wkładu. Specjalistyczne nacięcia mają również za zadanie dodatkowo zwiększać przepływ powietrza oraz maksymalizować higieniczność.

Pianka wysokoelastyczna, przy założeniu zastosowania przez producentów odpowiedniej jakości surowców należy do grupy najwytrzymalszych i najbardziej komfortowych propozycji wśród materaców do spania.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.