Dane kontaktowe:

Impuls Meble
ul. Aleje Jerozolimskie 300
05-816 Warszawa - Reguły

tel: (22) 614 43 05
kom.: 531 458 470
fax: (22) 614 43 05
e-mail: impuls-meble@o2.pl
wizytówka,

Oferta niniejsza nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Wszelkie informacje można uzyskać w naszym salonie i pod numerami telefonów.
Numer konta:
44 1050 1924 1000 0091 0442 5542

Strona główna -> Materace tempur

Materace Tempur Promocja

Producent materaców tempur jest pionierem w dziedzinie zastosowania pianki termoelastycznej w materacach. Jest jedną z pierwszych firm, która na światową skalę wprowadziła na rynek produkt, który wcześniej używany był do lotów kosmicznych i został opatentowany przez NASA. Pianka ta maksymalnie redukowała nacisk wywierany na astronautów podczas startów w kosmos.

Zastosowanie tej technologii w procesie produkcji materaców było krokiem milowym w kierunku polepszenia jakości snu. Leniwa pianka jest materiałem bardzo plastycznym, który umożliwia nie tylko redukcję nacisku na nasze stawy i skórę ale również pozwala na skopiowanie naturalnego kształtu kręgosłupa. Dzięki temu całe nasze ciało odpoczywa podczas snu, co pozwala na regenerację mięśni oraz krążków międzykręgowych.

Produkty marki Tempur są znane na całym świecie i są stosowane również w szpitalach czy domach opieki. Część materaców objętych jest obniżoną stawką VAT, co oznacza że są one sklasyfikowane jako medyczne.

Tempur proponuje materace z piany o najwyższej gęstości, różniące się nie tylko wysokością pianki ale również twardością co pozwala na idealny dobór materaca według naszych potrzeb a co za tym idzie zdrowy sen.

Strona 1 z 2

Początek strony