Menu
Your Cart

ADMIRAL bio ex exclusive Promocja

ADMIRAL bio ex exclusive Promocja
ADMIRAL bio ex exclusive Promocja
0,00zł
Bez podatku: 0,00zł

materac sprężynowy system 1000 Admiral bio ex exclusive

  • Typ materaca : Sprężynowy
  • Pokrowiec : Silver Protect
  • Twardość : Średni H2/H3
  • Grubość : 24 cm
  • Producent : Materasso
  • Wysyłka : Gratis
 

Dane techniczne
Typ materaca: Sprężynowy
Pokrowiec: Silver Protect
Twardość: Średni H2/H3
Grubość: 24 cm
Producent: Materasso
Wysyłka: Gratis
Gwarancja: 5 lat
Obciążenie ortopedyczne: 120 kg
Skład/właściwości: sprężynowy, multipocket, pianka wysokoelastyczna, pianka visco, antybakteryjny, materac o statusie wyrobu medycznego
RozmiarCena
80 x 2002122,00 zł
90 x 2002122,00 zł
100 x 2002358,00 zł
120 x 2002829,00 zł
140 x 2003301,00 zł
160 x 2003772,00 zł
180 x 2004241,00 zł
200 x 2004713,00 zł

 

Rabat 15% (od podanych cen) na pierwszy zakup


CENY KATALOGOWE , SPRAWDŹ NASZE RABATY !!

Istnieje możliwość zamówienia w rozmiarze nietypowym

Opis produktu

1 Podstawę materaca Admiral bio-ex exclusiwe stanowi sprężyna kieszonkowa typu Multipocket , charakteryzująca się niewielką średnicą sprężyny co sprawia ,że materace tego typu mają dużo lepszą bazową elastyczność punktową w stosunku do klasycznych materaców kieszeniowych. Wkład ten zawiera 1000 sprężyn w materacu o wymiarach 100x200.

Sprężyny kieszonkowe obłożone są dwustronnie odporną na obciążenia pianką  wysokoelastyczną Biogreen oraz naturalną pianką termoelastyczną Viscogreen co dodatkowo polepsza właściwości ortopedyczne materaca , zwiększając jego elastyczność. Połączenie systemu Multipocket z naturalną pianką wiskoelastyczną  sprawia ,że materac ten jest zdecydowanie jedną z najlepszych propozycji wśród materaców sprężynowych.

2 Zdejmowalny pokrowiec Silver Protect praktycznie eliminuje możliwość powstania szkodliwych mikroorganizmów , dzięki jonizowaniu srebrem jest w szczególności polecany alergikom. Oprócz profilaktyki powstania pleśni i grzybów posiada również właściwości ograniczania i wytwarzania nieprzyjemnego zapachu. Dzięki pikowaniu włóknem klimatyzującym reguluje temperaturę ciała. Można go prać w temperaturze do 60 stopni C.

3 Dostępne twardości H2/H3

4 Wysokość materaca około 24 cm.

5 Zalecany stelaż sztywny lub elastyczny bez regulacji.

6 Obciążenie ortopedyczne do 120 kg.

materac sprężynowy z kolekcji Materasso Admiral bio ex exclusive

 

 Admiral bio ex exclusive budowa i przekrój

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

System sprężyn Multipocket charakteryzuje się podwyższoną elastycznością punktową w stosunku do tradycyjnych sprężyn. Zasada działania jest podobna jak w przypadku innych materaców kieszeniowych, gdzie każda sprężyna umieszczona jest w oddzielnej kieszeni wykonanej ze specjalnego, trwałego materiału. Kieszonki te łączą się ze sobą tylko w kilku punktach i dzięki temu każda sprężyna może pracować niezależnie od innych. Różnica polega głównie na zwiększonej ilości sprężyn a zatem na zmniejszeniu punktu elastyczności. Materace tego typu przeważnie dzielone są na kilka ortopedycznych stref twardości, które pomagają w prawidłowym ułożeniu kręgosłupa. Zmiany pozycji w czasie snu przyczyniają się do ciągłej wymiany powietrza, co zapewnia redukcję wilgoci. Jest to najlepsze rozwiązanie wśród materaców sprężynowych. Wkłady sprężynowe obkładane są różnego rodzaju piankami lub lateksem co w zależności od rodzaju nakładki dodatkowo polepsza komfort zdrowego snu.

Kleje użyte do produkcji nie zawierają szkodliwych substancji , są klejami wodnymi więc nie zawierają rozpuszczalników.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.