Dane kontaktowe:

Impuls Meble
ul. Aleje Jerozolimskie 300
05-816 Warszawa - Reguły

tel: (22) 614 43 05
kom.: 531 458 470
fax: (22) 614 43 05
e-mail: impuls-meble@o2.pl
wizytówka,

Oferta niniejsza nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Wszelkie informacje można uzyskać w naszym salonie i pod numerami telefonów.
Numer konta:
44 1050 1924 1000 0091 0442 5542

Strona główna -> Akcesoria : stelaże, ochraniacze, topery

Stelaże

Stelaże stanowią nieodłączny elementy łóżka. Jednak dosyć często są elementem pomijanym przez klientów podczas zakupu a ich uwaga skupia się na prawidłowym doborze materaca.

Jest to podejście poniekąd słuszne, ponieważ to właśnie materac głównie odpowiada za prawidłowe ułożenie kręgosłupa oraz odciążenie wszystkich mięśni i stawów. Lecz nie zapominajmy, że źle dobrany stelaż może obniżyć właściwości materaca a w skrajnych przypadkach spowodować jego szybsze zużycie.

Większość stelaży wyposażonych jest w regulację twardości poszczególnych stref za pomocą specjalnych suwaków ,co pozwala na jeszcze lepsze ułożenie materaca oraz daje nam możliwość indywidualnego dopasowania.

Należy również pamiętać, że nie każdy stelaż nadaje się pod wszystkie rodzaje materaców. Stelaże regulowane elektrycznie bądź manualnie nie powinny być stosowane pod materace sprężynowe lub bardzo twarde.

Oferujemy Państwu szeroką gamę stelaży, poczynając od tradycyjnych z listwami sztywnymi poprzez elastyczne, regulowane elektrycznie a także takie, które mogą być wykorzystane do łóżek ze skrzyniami na pościel.

Z dodatków proponowanych do materaca ważną rolę pełnią również ochraniacze, które maję znacznie lepsze właściwości niż tradycyjne prześcieradła a zarazem łatwiej jest je uprać niż standardowy pokrowiec.

Na uwagę zasługują również tzw topery, które w przypadku złego doboru materaca mogą polepszyć jego komfort.

Strona 1 z 3

Początek strony