Menu
Your Cart

INFINITY NATURAL Poduszka Promocja -15%

INFINITY NATURAL Poduszka Promocja -15%
INFINITY NATURAL Poduszka Promocja -15%
0,00zł
Bez podatku: 0,00zł

Infinity Natural

 

 

 

Dane techniczne:Wymiary:
Typ podgłówka: ViscoDługość: 70 cm
Pokrowiec: SilverSzerokość: 42 cm
Producent: ItalComfortWysokość: 12 cm
Gwarancja: 2 lataWysyłka:Gratis
Skład/właściwości: naturalna pianka termoelastyczna, właściwości ortopedyczne, antybakteryjna,
Cena 400 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Promocja -15%


Opis produktu:

Infinity Natural został zaprojektowany z myślą o maksymalnej regeneracji kręgosłupa szyjnego oraz jego właściwego podparcia. Użycie biokomponentu w postaci naturalnego olejku lawendowego czynią podgłówek bardziej plastyczny, redukując ucisk praktycznie do zera. Dodatkowo naturalne składniki wyróżniają się właściwościami bakteriobójczymi, właściwie uniemożliwiając rozwój szkodliwych mikroorganizmów. Ponadto aromat lawendy korzystnie wpływa na drogi oddechowe działając jak inhalator i jest wskazany dla osób cierpiących na astmę.

Infinity Natural
Wybór poduszki warto potraktować jako rodzaj inwestycji i kupić produkt wysokiej jakości, który będzie zapewniał nam komfort przez kilka lat. Przetestujmy ją wcześniej i upewnijmy się, że jest wygodna, a materiał, z którego jest wykonana nie uczula. Zwróćmy także uwagę na pokrowiec – powinien być „oddychający”, to znaczy zapewniać odpowiednią cyrkulację powietrza.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.