Menu
Your Cart

SWEET SIT Dodatki

kolekcja sweet sit meble uzupełniające

 

Opis produktu:

Kolekcja mebli Sweet Sit jest stworzona dla osób , które chcą połączyć nowoczesny , ciekawy design z funkcjonalnością. Każda sofa lub narożnik posiada łatwą w użyciu a zarazem bardzo wygodną funkcję do spania. W przeciwieństwie do większości mebli wypoczynkowych funkcja ta , ze względu na dużą , równą powierzchnię może służyć do spania codziennego. Oprócz tego meble te wyposażone są w duży pojemnik na pościel. Zastosowanie komfortowych wypełnień w poduchach oparciowych zapewnia udany wypoczynek.

W zależności od modelu w siedziskach zastosowane są wysokiej klasy wkłady wysokoelastyczne lub sprężynowe.

Duża gama materiałów obiciowych oraz możliwość łączenia kolorów sprawia ,że meble te doskonale komponują się w każdym wnętrzu. W ofercie tkanin znajdują się również materiały z kolekcji Aqua Clean charakteryzujące się odpornością na ścieranie oraz łatwością w utrzymaniu czystości. Tkaniny te zabezpieczone są przed wchłanianiem zanieczyszczeń również tych w postaci płynu.

Twis leżanka Sweet Sitfotel Sportic Sweet SitSweet Sit pufy Domino

 

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.