Menu
Your Cart

Łóżka z litego drewna bukowego

Łóżka z litego drewna bukowego
Łóżka z litego drewna bukowego
0,00zł
Bez podatku: 0,00zł

łóżka drewniane

 

 

Dane techniczne:
Styl: Nowoczesny
Kolor: Dowolny
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj drewna: buk
Skład/właściwości:szczyty lite drewno, korpus lite drewno, możliwość zmiany wymiarów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opis produktu:

Myśląc o zakupie mebli z reguły patrzymy na ich wygląd i często jest to główny czynnik, który ma wpływ na decyzję. Naturalnie jest to słuszne podejście i nikt nie chciałby tego kwestionować, ponieważ pięknie zaaranżowane pomieszczenie jest gwarantem naszego wypoczynku i ma pozytywny wpływ na psychikę. Jednak często wyrafinowany wygląd może niejako uśpić naszą czujność odnośnie jakości produktów. Szczególnie dotyczy to mebli do sypialni a zwłaszcza łóżek, które narażone są na ciężar i nacisk, czyli cały czas pracują. Dlatego nasza firma opiera się na współpracy z producentami bazującymi przy produkcji łóżek na naturalnym i szlachetnym surowcu - litym drewnie. Poniżej prezentujemy ofertę z litego drewna bukowego, które należy do najtwardszych a zarazem niesamowicie elastycznych materiałów wykorzystywanych w meblarstwie.

Nie tylko elementy konstrukcyjne ale również szczyty i boki wykonywane są z buku co gwarantuje nam zarówno poczucie komfortu jak i pewność i bezpieczeństwo podczas wieloletniego użytkowania. Łoża sypialniane są bardzo estetycznie wykonane oraz bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Piękno i nieprzeciętność zagwarantowane są unikalnym usłojeniem drewna, które wynika z niepowtarzalności materiałów "wytwarzanych" przez naturę.

Prezentowane modele mogą ulegać modyfikacji według indywidualnych wskazówek klientów. Możliwe są zmiany rozmiarów oraz wyglądu zewnętrznego, w tym również zastosowanie pojemników na pościel lub niezintegrowanych szuflad. Oprócz tego możemy stworzyć dla Państwa dowolną witrynę czy komodę pasującą do łóżek, które również będą wytworzone z drewna. Standardowa paleta wybarwień obejmuje 6 kolorów plus naturalny. Jeżeli łóżko ma być domawiane do istniejącego już kompletu meblowego możecie Państwo dostarczyć własną próbkę według której producent wykona najbardziej zbliżony odcień.

Standardowe rozmiary łóżek:

90x200 , 100x200 , 120x200 , 140x200 , 160x200 , 180x200

 

BUK I

 

BUK I łóżko

Mars

łoże Mars

Lido

BUK III łóżko

Lido II z pełnym szczytem

Lido z pełnym szczytem

BOGGIO łoże

BOGGIO lite drewno

 

 

SZAFKI NOCNE Z LITEGO DREWNA

szafka Buk I

Szafki nocne bukowe

szafka Buk I P

stoliki nocne z drewna

szafka Buk II

stolik nocny

Standardowe wymiary szafek :

szerokość 50cm , głębokość 34cm , wysokość 45cm

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.