Menu
Your Cart

Łóżka Drewniane Spar

Łóżka Drewniane Spar
Nowość

drewniane łóżka Spar

 

 

Dane techniczne:
Styl: Nowoczesny/Klasyczny
Kolor: według próbnika
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj drewna: buk/sosna/brzoza
Skład/właściwości:szczyty lite drewno, korpus lite drewno, opcja skrzyni na pościel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opis produktu:

Drewno od lat jest najszlachetniejszym surowcem używanym do produkcji mebli sypialnianych oraz do jadalni. Cechuje je niepowtarzalny wzór usłojenia a delikatne przebarwienia mogące powstać w końcowej fazie wytwarzania są niewątpliwym atutem i zwiększają ich oryginalność. Solidność drewnianych łóżek to niejako ich znak firmowy. Taka konstrukcja daje gwarancję trwałości wyrobu, która jest szczególnie niezbędna w produkcie narażonym na ruch i obciążenia.

Dodatkowym walorem jest ciepło, które wprowadza natura do naszej sypialni, bowiem takie produkty działają kojąco oraz uspokajająco na nasz organizm, pozwalając mu na pełną regenerację oraz wypoczynek.

Podczas użytkowania mebli z litego drewna należy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji oraz zachowaniu pewnych zasad. Po pierwsze łóżka czyścimy tylko wilgotną szmatką a potem wycieramy do sucha. Nie należy stosować środków chemicznych, które mogą nieodpowiednio reagować powodując odbarwienia a także utrudniają ewentualną renowację. Nie wolno również stawiać ich blisko źródeł ciepła. Uwaga ta dotyczy zarówno kominków jak i gorących grzejników. W skrajnych sytuacjach drewniane meble mogą się wypaczyć lub rozsychać. Pamiętajmy, że drewno "pracuje" przez cały okres użytkowania.

Prezentowana kolekcja wykonywana jest z trzech gatunków drewna barwionych na różne kolory. Do dyspozycji mamy buk, brzozę oraz sosnę. Każdy rodzaj posiada zróżnicowane słoje oraz różni się twardością co ma także wpływ na cenę. Łóżka możemy zamówić również w wersji ze skrzynią na pościel.

Standardowe rozmiary łóżek :

90x200 , 100x200 , 120x200 , 140x200 , 160x200 , 180x200

Łóżko Flex

łóżko Flex

Łóżko Julia

Łóżko Julia

Łóżko Kaja

Łóżko Kaja

Łóżko Michał

Łóżko Michał

Łóżko Stella

Łóżko Stella

Łóżko Solid

Łóżko Solid

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.