Menu
Your Cart

Kolekcja ARGOS meble z litego drewna dębowego

Kolekcja ARGOS meble z litego drewna dębowego
Kolekcja ARGOS meble z litego drewna dębowego
0,00zł
Bez podatku: 0,00zł

Argos meble dębowe

 

SUPER PROMOCJA

PRZYJDŹ I ODBIERZ SWÓJ RABAT

RABAT 8%   (ZAKUPY DO 4000 ZŁ)

RABAT 10% (ZAKUPY DO 6000 ZŁ)

RABAT 12% (ZAKUPY POW. 6000 ZŁ)

Dane techniczne:
Styl: Nowoczesny
Kolor: Dowolny
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj drewna: dąb
Skład/właściwości: fronty lite drewno, korpus lite drewno, możliwość zmiany wymiarów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opis produktu

Kolekcja mebli ARGOS , wykonana w całości z litego drewna dębowego charakteryzuje się prostotą i elegancją. Jej kształt sprawia ,że meble mają ponadczasowy charakter a piękno naturalnego drewna o niepowtarzalnej strukturze, barwie i rysunku , wprowadza do naszego otoczenia ciepło ,które jest niezbędne do zasłużonego wypoczynku po ciężkim dniu pracy.

Niewątpliwie na uwagę zasługuje fakt zastosowania cztero-centymetrowej grubości blatów, cokołów oraz ramy łóżka ,co nadaje meblom , oprócz niesamowitych walorów estetycznych , niespotykanej solidności.  Walory litego dębu, jak również jakość i precyzja wykonania mebla pozostającego w zgodzie z naturą, pozwolą Państwu cieszyć się nim przez długie lata.

Podkreślić należy również to ,że meble z litego drewna dębowego Argos dostępne są w dowolnej kolorystyce (również według próbki dostarczonej przez klienta) oraz dowolnym rozmiarze co daje nam olbrzymie możliwości aranżowania wnętrz.

Wielu z nas lubi otaczać się meblami z litego drewna. Solidność, trwałość a przede wszystkim naturalne piękno i niepowtarzalny urok drewna sprawia, że coraz częściej zyskuje ono nowych zwolenników. Moda na meble drewniane nigdy nie przeminie, a wyrafinowany i ciągle zmieniający się design sprawia, że są tak bardzo poszukiwane przez koneserów tego co piękne i naturalne.

W zależności od gatunku drewna, strefy klimatycznej z której ono pochodzi, sposobu wykończenia, nasze meble wymagają odpowiedniej pielęgnacji, by nie utraciły naturalnego blasku i zawsze cieszyły nas swoim naturalnym, ciepłym wyglądem.

Z reguły meble drewniane nie lubią wody. Utrzymująca się wilgoć, może powodować wypaczenia, zmiany koloru, czy nawet w skrajnych przypadkach gnicie – pamiętajmy, by przecierać je co najwyżej wilgotną ściereczką a rozlane płyny szybko usuwać. Równie niekorzystny wpływ mogą mieć także zmiany temperatury i długotrwałe nasłonecznienie. Pamiętajmy, by w miarę możliwości nie stawiać ich zbyt blisko systemów grzejnych czy kominków.

Argos meble dębowe

 

Argos łóżko z litego dębu

meble dębowe

MOŻLIWOŚĆ ZROBIENIA DOWOLNEGO MEBLA WEDŁUG PROJEKTU KLIENTA

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji producenta:

Standardowe rozmiary łóżek :

120cm x 200cm , 140cm x 200cm , 160cm x 200cm , 180cm x 200cm

Opcjonalnie łóżka mogą być wykonane ze skrzynią na pościel

Bryła /

Wymiar

komoda duża z drzwiamikomoda duża z szufladamikomoda wysokakomoda wąska z drzwiamikomoda wąska z drzwiamiwitrynartv dużartv małastolik nocny
szerokość145 cm145 cm145 cm97 cm97 cm97 cm145 cm97 cm48 cm
głębokość45 cm45 cm45 cm45 cm45 cm45 cm45 cm45 cm45 cm
wysokość91 cm91 cm106 cm91 cm91 cm194 cm60 cm60 cm45 cm
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.