Menu
Your Cart

Kolekcja Neptun

Neptun zestaw gabinetowy z litego drewna

 

 

Opis produktu:

Prezentowane meble skierowane są do klientów, którzy cenią sobie jakość ale również niepowtarzalność. Wykonane są z litego drewna, produktu naturalnego i szlachetnego. Meble drewniane cechuje również solidność oraz wymieniony powyżej niepowtarzalny urok usłojenia poszczególnych elementów.

Na zdjęciach pokazanych jest tylko kilka elementów, natomiast ich rozmiar, układ frontów oraz kolor zależy tylko od Państwa. Oczywiście dostępne są również komody oraz wolnostojące witryny. Producent otwarty jest na wszelkie sugestie, również dotyczące wzoru frontów. W takim przypadku trzeba przesłać do nas zdjęcie mebli , według których zestaw ma być wykonany. Cena będzie uzależniona od stopnia skomplikowania.

Wszystkie te udogodnienia pozwolą na wyposażenie nie tylko wymarzonego gabinetu ale również i pozostałych pomieszczeń.

Do każdego gabinetu , jako meble uzupełniający, proponujemy jeden z wielu foteli z funkcją relaks. Pełna oferta proponowana jest w zakładce meble wypoczynkowe.

meble drewniane do gabinetu

 

biurko drewniane neptun

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.