Menu
Your Cart

NATUR BIOGREEN Promocja

Materac Wysokoelastyczny Natur biogreen

  • Typ materaca : Piankowy
  • Pokrowiec : Lyocell
  • Twardość : Średni H2/H3
  • Grubość : 20 cm
  • Producent : Materasso
  • Wysyłka : Gratis
Dane techniczne
Typ materaca: Piankowy
Pokrowiec: Lyocell
Twardość: Średni H2/H3
Grubość: 20 cm
Producent: Materasso
Wysyłka: Gratis
Gwarancja: 10 lat
Obciążenie ortopedyczne: 150 kg
Skład/właściwości: naturalna pianka wysokoelastyczna, antybakteryjny, materac o statusie wyrobu medycznego
RozmiarCena
80 x 2001803,00 zł
90 x 2001803,00 zł
100 x 2002002,00 zł
120 x 2002404,00 zł
140 x 2002803,00 zł
160 x 2003206,00 zł
180 x 2003604,00 zł
200 x 2004006,00 zł

Rabat 15% (od podanych cen) na pierwszy zakup

CENY KATALOGOWE , SPRAWDŹ NASZE RABATY !!

Istnieje możliwość zamówienia w rozmiarze nietypowym

Opis produktu

1 Wkład materaca stanowi wysokoelastyczna pianka wykonana na bazie naturalnych olejów dzięki czemu charakteryzuje się podwyższoną sprężystością oraz doskonałą elastycznością punktową. 7 stref twardości uzyskano dzięki wzdłużnym oraz poprzecznym nacięciom , które nie tylko pomagają zachować prawidłową pozycje kręgosłupa podczas wypoczynku ale również poprawiają cyrkulację powietrza. Pianka ta jest bardzo odporna na odkształcenia (obciążenie ortopedyczne do 150 kg!) , dzięki czemu materac przez bardzo długi czas zachowuje swoje walory użytkowe. Olej rycynowy zawarty w surowcu w znacznej mierze redukuje udział składników ropopochodnych. Ponadto posiada właściwości bakteriobójcze a otwarto komórkowa struktura piany zapewnia jeszcze lepszą przewiewność. Nowością jest możliwość wykonania materaca w wersji partnerskiej, gdzie dwa wkłady o różnej twardości sklejone są za pomocą kleju Simalfa tworząc jednolitą całość.

2 Tkanina Lyocell zastosowana przy produkcji pokrowców do materaca natur biogreen jest antybakteryjna naturalnie. Dzieje się tak dlatego ,że Lyocell jest w 100% produktem naturalnym  a jego bazę tworzy celuloza drzewna . Materiał ten doskonale absorbuje a następnie odprowadza wilgoć i dzięki temu zachowuje wysoką higienę materaców do spania a zastosowanie bocznej siatki 3D oraz włókna klimatyzującego dodatkowo zwiększa wentylację wkładu; pokrowiec jest zdejmowalny z możliwością prania w temperaturze do 60 stopni C.

Istnieje możliwość zmiany pokrowca.

3 Dostępne twardości H2/H3.

4 Wysokość materaca około 20 cm.

5 Zalecany stelaż elastyczny.

6 Obciążenie ortopedyczne do 150 kg.

Kleje użyte do produkcji materaców Materasso nie zawierają szkodliwych substancji , są klejami wodnymi więc nie zawierają rozpuszczalników.


Materac Wysokoelastyczny Natur biogreen

 

natur biogreen budowa wkładu

natur biogreen wersja partnerska

Kleje użyte do produkcji materaców Materasso nie zawierają szkodliwych substancji , są klejami wodnymi więc nie zawierają rozpuszczalników.

Fabryka materaców Materasso jest jedną z niewielu, która kładzie duży nacisk na rozwój wysokoelastycznych pianek. Jednym z rozwiązań, które proponuje na coraz większą skalę jest naturalna pianka biogreen. Jest to najlepszy przykład połączenia natury z najnowocześniejszymi technologiami używanymi do produkcji materaców. Takie rozwiązanie nie tylko wnosi odrobinę przyrody do naszych domów i oszczędza ekosystem ale posiada również bardzo dobre właściwości dla naszych kręgosłupów. Dzięki zastąpieniu składników ropopochodnych stosowanych w tradycyjnych materacach wysokoelastycznych składnikami wykonanymi na bazie, znanego od wielu lat i wykorzystywanego w farmaceutyce, oleju rycynowego materace wykonane w tej technice łączą w sobie dwie bardzo ważne cechy : wysoki komfort połączony jest z bardzo dużym współczynnikiem odporności na odkształcenia (nawet do 150kg !).

Wysokoelastyczna pianka biogreen jest nawilżona ekstraktem z aloesu. Rozwiązanie to podwyższa higienę snu i w naturalny sposób uniemożliwia rozwój pleśni i grzybów we wkładzie materaca. Jest także całkowicie przewiewna przez co doskonale odprowadza wilgoć. Jest polecana dla każdego kto ceni ekologię i bardzo wysoki komfort spania.

.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.