Menu
Your Cart

DZIECIĘCE

materac dziecięcy baby natur

 

Zaraz po narodzinach dziecka rodzice stają przed niezwykle ważnym problemem jak należycie zadbać o prawidłowy rozwój maleństwa. Szczególną uwagę zwracamy na sprawy zdrowotne oraz prawidłową dietę. Niestety często zapominamy o prawidłowym ułożeniu jeszcze niewykształconego całkowicie i bardzo delikatnego kręgosłupa oraz powoli nabierających kształtów stawach. Jesteśmy nieświadomi tego, że rozwój zaczyna się już teraz ,w momencie narodzenia a o materacu myślimy dopiero w późniejszych latach. Najczęściej kupowane są materace, które standardowo dokładane są do łóżeczka a producent kładzie jedynie nacisk na niską cenę co odzwierciedlone jest w jakości. Z reguły są to pianki o bardzo niskiej gęstości, które nie poddają się naciskom niewielkiego jeszcze ciężaru noworodka i wywołują ucisk. Ponadto mają słabą cyrkulację powietrza doprowadzając do przegrzewania organizmu. Te czynniki wpływają niekorzystnie na zdrowy sen, którego w tym okresie dziecko tak bardzo potrzebuje. Problem w tym, że Maluch nam tego nie powie!

Poniżej przedstawiamy kolekcję materacy dla dzieci, które wykonane są z najwyższej klasy pianek a wszystkie komponenty zostały przebadane pod kątem uczuleń.

 

Dane techniczne:
Typ materaca: Piankowy
Pokrowiec: Algua
Grubość: 10cm
Producent: Materasso
Gwarancja: 3 lata
Skład/właściwości: pianka wysokoelastyczna, właściwości ortopedyczne, przewiewny
Rozmiar:Cena
120x60233zł
120x70233zł
140x60247zł
140x70247zł
160x80397zł

Baby comfort wykonany jest z bardzo sprężystej i wytrzymałej pianki wysokoelastycznej. Otwarta struktura porów zapewnia bardzo dobrą wentylację oraz przewiewność wkładu. Zdejmowalny do prania pokrowiec zawiera mikrokapsułki z ekstraktem z alg morskich, które nie tylko mają bardzo pozytywny wpływ na skórę ale wzmacniają również odporność immunologiczną.

materac dziecięcy baby comfort

 

 

Dane techniczne:
Typ materaca: Piankowy
Pokrowiec: Aloe Vera
Grubość: 10 cm
Producent: Materasso
Gwarancja: 3 lata
Skład/właściwości: pianka wysokoelastyczna, właściwości ortopedyczne, przewiewny
Rozmiar: Cena
120x60326zł
120x70326zł
140x60358zł
140x70358zł

Baby dream wykonany jest z przewiewnej ,wysokoelastycznej pianki, która została ponacinana w poprzek , tworząc kanały wentylacyjne. Jest ona niezwykle sprężysta oraz posiada wysokie możliwości redukujące nacisk na ciało. Zarówno skóra jak i organy wewnętrzne nie są narażone uciski. Zdejmowany do prania pokrowiec nasączony został ekstraktem z aloesu, który zapobiega podrażnianiu skóry.

materac dziecięcy baby dream

 

 

Dane techniczne:
Typ materaca: Piankowy
Pokrowiec: Lyocell
Grubość:11 cm
Producent: Materasso
Gwarancja: 5 lat
Skład/właściwości: naturalna pianka wysokoelastyczna, pianka polargel, właściwości ortopedyczne, antybakteryjny, przewiewny
Rozmiar:Cena
120x60481zł
120x70481zł
140x60521zł
140x70521zł

 

Baby natur to luksusowy materac wykonany z naturalnych pian biogreen, w których składniki ropopochodne zastąpione zostały olejem rycynowym. Olej ten posiada naturalne właściwości antybakteryjne oraz czyni wkład niesamowicie przewiewnym. Dodatkową wentylację osiągnięto dzięki specjalnym nacięciom wkładu, które tworzą niejako kanały. Na wierzchu zastosowano termoregulacyjną warstwę Polargel, maksymalnie ograniczającą efekt pocenia się. Zdejmowalny do prania pokrowiec Lyocell wykonany z celulozy drzewnej w naturalny sposób odprowadza wilgoć oraz szybko schnie. Pianki Biogreen posiadają niezwykłe możliwości dopasowania się do ciała, dzięki czemu nie wywierają ucisku na skórę oraz kręgosłup.

luksusowy materac dziecięcy baby natur

 

 

Dane techniczne:
Typ materaca: Piankowy
Pokrowiec: Lavender
Grubość: 11cm
Producent: Materasso
Gwarancja: 5 lat
Skład/właściwości: naturalna pianka wysokoelastyczna, właściwości ortopedyczne, antybakteryjny, przewiewny
Rozmiar:Cena
120x60660zł
120x70660zł
140x60716zł
140x70716zł

 

Baby swiss to ekskluzywna propozycja materaca dla dzieci. Naturalna, szwajcarska pianka AventO2 gwarantuje świetne dopasowanie do ciała oraz maksymalną redukcję ucisku, który mogą wywoływać tradycyjne materacyki. Doskonała przewiewność została jeszcze polepszona poprzez specjalne profilowanie wierzchniej warstwy wkładu, co w połączeniu ze zdejmowalnym pokrowcem do prania Lavender, wzbogaconym o boczną siatkę wentylacyjną 3D zapewnia higienę na najwyższym poziomie. Ekstrakt z kwiatu lawendy ma pozytywny wpływ na układ nerwowy oraz czyni materac całkowicie antybakteryjny.

ekskluzywny materac dziecięcy baby swiss

 

 

 

Dane techniczne:
Typ materaca: piankowo-kokosowy
Pokrowiec: Dryfast
Grubość: 8 cm
Producent: Materasso
Gwarancja: 2 lata
Skład/właściwości: pianka, włókno kokosowe, twardy
Rozmiar:Cena
120x60193zł
120x70193zł
140x60209zł
140x70209zł

Baby kokos to popularny materacyk dziecięcy wykonany ze sprężystej pianki, w środku której umieszczono płytę kokosową. Jest to propozycja twardszego materaca. Zdejmowalny pokrowiec można prać w temperaturze do 60 stopni C.

materac dziecięcy baby kokos

 

 

Dane techniczne:
Typ materaca: Piankowy
Pokrowiec: Niezdejmowalny
Grubość: 8 cm

Producent: Materasso

Gwarancja: 2 lata
Skład/właściwości: pianka
Rozmiar:Cena
120x60139zł
120x70139zł
140x60169zł
140x70169zł

Driemco eco to podstawowy materacyk dziecięcy wykonany z pianki Eliocell. Jako jedyny w ofercie nie posiada zdejmowalnego do prania pokrowca.

materac dziecięcy dreamco eco

 

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.