Menu
Your Cart

VISCOGREEN LUX Promocja

ViscoGreen Lux materace Termoelastyczne

  • Typ materaca : Termoelastyczny
  • Pokrowiec : Eucalyss Visco
  • Twardość : Twardy H2/H3
  • Grubość : 21 cm
  • Producent : Materasso
  • Wysyłka : Gratis
 Dane techniczne
Typ materaca: Termoelastyczny
Pokrowiec: Eucalyss Visco
Twardość: Twardy H2/H3
Grubość: 21 cm
Producent: Materasso
Wysyłka: Gratis
Gwarancja: 10 lat
Obciążenie ortopedyczne: 170 kg
Skład/właściwości: naturalna pianka wysokoelastyczna, naturalna pianka visco, antybakteryjny, materac o statusie wyrobu medycznego
RozmiarCena
80 x 2002360,00 zł
90 x 2002360,00 zł
100 x 2002623,00 zł
120 x 2003147,00 zł
140 x 2004130,00 zł
160 x 2004197,00 zł
180 x 2004720,00 zł
200 x 2005244,00 złCENY KATALOGOWE , SPRAWDŹ NASZE RABATY !!

Istnieje możliwość zamówienia w rozmiarze nietypowym

Opis produktu

1 Wnętrze materaca dwuwarstwowe : bazę stanowi wysokiej klasy , odporna na odkształcenia naturalna pianka wysokoelastyczna (14cm) , która stanowi doskonałą , bardzo sprężystą podstawę doskonale dopasowującą się do ciała . Wierzchnią warstwę stanowi bio pianka termoelastyczna (4cm) posiadająca najlepsze właściwości ortopedyczne dzięki czemu materac polecany jest dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa oraz zalecany jest w profilaktyce odleżynowej. Dzięki zastąpieniu ropopochodnych składników naturalnym olejem rycynowym zarówno podstawa materaca jak i wierzchnia warstwa charakteryzuje się bardzo wysokim komfortem połączonym z niesamowitą wytrzymałością oraz odpornością na odkształcenia ( obciążenie ortopedyczne do 170 kg!)

Materac ten łączy w sobie komfort spania , bardzo dużą wytrzymałość i ekologię.

2 Zdejmowalny pokrowiec Eucalyss - gramatura 400 g/m2 pikowany jest warstwą leniwej pianki soft , co dodatkowo zwiększa właściwości ortopedyczne materaca i pomaga utrzymać kręgosłup w naturalnej pozycji , doskonale go podpierając ale nie powoduje przy tym żadnych ucisków. Boczny pas wentylacyjny 3D oraz włókno klimatyzujące zwiększa przewiewność i wentylację oraz pomaga w utrzymaniu odpowiedniej temperatury ciała.

Eucalyss to materiał materacowy ze 100% naturalnym wyciągiem z eukaliptusa citriodora posiadający właściwości odstraszania dokuczliwych owadów. Jego efektywność została potwierdzona przez renomowane laboratorium Anglet. Dla zwiększenia elastyczności punktowej materaca do łóżek  sypialnianych pokrowiec ten występuje w wersji przepikowanej pianką termoczułą tak jak jest to zrobione w modelu viscogreen lux. Dodatkowy materiał 3D  doskonale odprowadza wilgoć dzięki czemu wkład materaca do spania jest dodatkowo zabezpieczony przed powstawaniem bakterii.

3 Dostępne twardości H2/H3.

4 Wysokość materaca około 21 cm.

5 Zalecany stelaż sztywny lub elastyczny.

6 Obciążenie ortopedyczne do 170 kg.

 

ViscoGreen Lux materace Termoelastyczne
budowa i przekrój wkładu viscogreen lux

 

Viscogreen jest ulepszoną wersją pianki termoelastycznej. Składniki ropopochodne wykorzystywane w tradycyjnych materacach termoplastycznych zostały zastąpione komponentami wyprodukowanymi na bazie oleju rycynowego. Rozwiązanie to oferuje znacznie lepszy komfort snu, ponieważ pianka viscogreen szybciej reaguje na zmiany temperatury wywołane naciskiem ciała. Dzięki temu płynniej zmienia kształt i dopasowuje się do zmiany pozycji. Posiada doskonałe właściwości regeneracyjne oraz w przeciwieństwie do tradycyjnych pianek termoelastycznych jest naturalnie antybakteryjna. Jest przy tym całkowicie przewiewna co pozwala na szybkie odprowadzanie wilgoci oraz utrzymanie wysokiej higieny snu. Termoelastyczne pianki naturalne biogreen są również znacznie wytrzymalsze od zwykłych pianek a nawet lateksu i przy zachowaniu bardzo dużej elastyczności i komfortu nie ulegają zniszczeniu i odkształceniu w wyniku użytkowania. Materace termoelastyczne z naturalnych pian są przyjazne dla środowiska.

Kleje użyte do produkcji nie zawierają szkodliwych substancji , są klejami wodnymi więc nie zawierają rozpuszczalników

 


Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.