Menu
Your Cart

VISCOGREEN Wyprzedaż ekspozycji

VISCOGREEN Wyprzedaż ekspozycji
VISCOGREEN Wyprzedaż ekspozycji
0,00zł
Bez podatku: 0,00zł

Materace do łóżek Materasso

  • Typ materaca : Termoelastyczny
  • Pokrowiec : Greentex Visco
  • Twardość : Miękki H2/H3
  • Grubość :19 cm
  • Producent : Materasso
  • Wysyłka : Gratis
 

 


Dane techniczne
Typ materaca: Termoelastyczny
Pokrowiec: Greentex Visco
Twardość: Miękki H2/H3
Grubość: 19 cm
Producent: Materasso
Wysyłka: Gratis
Gwarancja: 10 lat
Obciążenie ortopedyczne: 150 kg
Skład/właściwości: naturalna pianka wysokoelastyczna, naturalna pianka visco, antybakteryjny, materac o statusie wyrobu medycznego
RozmiarCena
80 x 2002266,00 zł
90 x 2002266,00 zł
100 x 2002518,00 zł
120 x 2003023,00 zł
140 x 2003527,00 zł
160 x 2004029,00 zł
180 x 2004534,00 zł
200 x 2005036,00 zł

Dostępny z ekspozycji materac Viscogreen 80x200 w cenie 900 zł


CENY KATALOGOWE , SPRAWDŹ NASZE RABATY !!

Istnieje możliwość zamówienia w rozmiarze nietypowym

Opis produktu

1 Wkład materaca stanowi trzywarstwowe połączenie naturalnej pianki wysokoelastycznej Biogreen o dużej sprężystości z naturalną termoczułą pianką Viscogreen . Zastosowany wkład wysokoelastyczny odporny na obciążenia i podzielony na siedem stref twardości stanowi doskonałą bazę materaca zapewniającą prawidłowe ułożenie kręgosłupa. Obustronne obłożenie termoelastyczną pianką poprawia krążenie krwi oraz dodatkowo zwiększa właściwości ortopedyczne materaca dzięki czemu podczas snu nasze ciało ułożone jest w naturalnej , ergonomicznej pozycji. Naturalne pianki produkowane są na bazie oleju rycynowego dzięki czemu są niezwykle komfortowe a przy tym bardzo odporne na zużycie i odkształcenia. Nasączone są wyciągiem z aloesu co poprawia higieniczność materaca w naturalny sposób eliminując bakterie i roztocza.  Materac ten polecany jest dla osób ceniących wysoki komfort spania oraz ekologię.

2 Wysokiej klasy zdejmowalny pokrowiec Greentex jest nowością na rynku. Wyposażony jest w priobiotyki , które w wyjątkowy sposób chronią pokrowiec a co za tym idzie również cały wkład materaca przed alergenami. Tkanina ta jest przyjazna środowisku , doskonale odprowadza wilgoć oraz niszczy bakterie i roztocza w zarodku. Tkanina Greentex poprawia klimat w naszej sypialni oraz daje uczucie ulgi osobom cierpiącym z powodu alergii. Pokrowiec pikowany jest włóknem klimatyzującym wspomagającym regulację temperatury ciała a dzięki zastosowaniu bocznego pasa 3D wkład jest dodatkowo wentylowany.

Pokrowiec pikowany jest jednostronnie pianką termoelastyczną co potęguje uczucie komfortu oraz dodatkowo zwiększa właściwości ortopedyczne eliminując wszelkie uciski.

3 Dostępne twardości H2/H3

4 Wysokość materaca około 19 cm.

5 Zalecany stelaż elastyczny.

6 Obciążenie ortopedyczne do 150 kg.

 

materac ortopedyczny viscogreen

 

budowa i przekrój ortopedycznego materaca Viscogreen

 

Materac viscogreen jest jednym z niewielu materaców wykonanych z pianki termoelastycznej, który można stosować dwustronnie. Ze względu na to, że wysokiej klasy pokrowiec greentex jest jednostronnie pikowany pianką visco uzyskujemy dwa różne stopnie twardości.

Kleje użyte do produkcji nie zawierają szkodliwych substancji , są klejami wodnymi więc nie zawierają rozpuszczalników.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.