Menu
Your Cart

CUPIDO Promocja

materac termoelastyczny Cupido

 • Typ materaca : Termoelastyczny
 • Pokrowiec : Silver
 • Twardość : Średni H2/H3
 • Grubość : 24 cm
 • Producent : Sembella
 • Wysyłka : Gratis
 
Dane techniczne
Typ materaca: Termoelastyczny
Pokrowiec: Silver
Twardość: Średni H2/H3
Grubość: 24 cm
Producent: Sembella
Wysyłka: Gratis
Gwarancja: 10 lat
Właściwości/skład: pianka wysokoelastyczna Bultex, pianka visco, właściwości ortopedyczne
RozmiarCena
80 x 2001709,00 zł
90 x 2001709,00 zł
100 x 2001925,00 zł
120 x 2002429,00 zł
140 x 2002771,00 zł
160 x 2003113,00 zł
180 x 2003545,00 zł
200 x 200

3851,00 zł

 


CENY KATALOGOWE , SPRAWDŹ NASZE RABATY !!

Istnieje możliwość zamówienia w rozmiarze nietypowym

Opis produktu

1 Trójwarstwowe wnętrze materaca zapewniające bardzo dużą stabilność wkładu, składa się z połączenia termoelastycznej pianki Sensipur z pianką wysokoelastyczną Bultex; materac ten łączy w sobie dwie twardości: wierzchnią warstwę komfortową stanowi leniwa pianka Sensipur (4 cm), warstwę środkową stanowi połączenie dwóch wysokoelastycznych pianek Bultex o zróżnicowanej twardości (po 8cm każda), które zapewniają doskonałą bazę i stabilizację materaca a także w razie konieczności możliwość spania na drugiej, nieco twardszej stronie, która podobnie jak pianka Sensipur  jest bardzo odporna na obciążenia a przy tym zachowuje doskonałe właściwości ortopedyczne. W prezentowanym modelu szczególny nacisk położony został na odpowiednie podparcie odcinka lędźwiowego i dlatego te strefy zostały mocniej zaakcentowane.

2 Pikowany włóknem klimatyzującym pokrowiec uzupełniony został cząsteczkami srebra, które posiadają właściwości bakteriobójcze oraz redukujace nieprzyjemne zapachy. Mozna go prać w temperaturze do 60 stopni C.

3 Dostępne twardości H2/H3.

4 Wysokość materaca około 24 cm.

5 Zalecany stelaż elastyczny.


  materac termoelastyczny Cupido

   

  Produkcja pianki termoelastycznej oparta jest na technologii powstałej w centrum badawczym NASA w USA. Pianka ta miała za zdanie niwelować skutki długotrwałego przebywania w jednej pozycji oraz redukować naciski wywołane podczas startu oraz lądowania promów kosmicznych.

  Leniwa pianka typu Sensipur różni się od standardowych pianek termoelastycznych otwarto-komórkową strukturą dzięki czemu znacznie lepiej dopasowuje się do ciała nie powodując ucisków a przy tym idealnie podpiera te części ciała (szczególnie odcinek lędźwiowy) , które tego wymagają. Otwarta struktura zapewnia również idealną cyrkulację powietrza oraz jest odporna na roztocza i alergeny.

  Korzystając z materaca wykonanego z inteligentnie dopasowującej się pianki sensipur połączonej z najwyższej klasy pianką wysokoelastyczną można zapomnieć o dolegliwościach kręgosłupa , bolących stawach i problemach z krążeniem.

  Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.