Menu
Your Cart

GRAND PRESTIGE

Grand Prestige materac piankowy Materasso

 • Typ materaca : Termoelastyczny
 • Pokrowiec : Silk Touch Visco
 • Twardość : Średni H3
 • Grubość : 25 cm
 • Producent : Materasso
 • Wysyłka : Gratis
 

 

Dane techniczne
Typ materaca: Termoelastyczny
Pokrowiec: Silk Touch Visco
Twardość: Średni H3
Grubość: 25 cm
Producent: Materasso
Wysyłka: Gratis
Gwarancja: 12 lat
Obciążenie ortopedyczne: 150 kg
Skład/właściwości: pianka wysokoelastyczna, naturalna pianka visco, antybakteryjny, właściwości ortopedyczne
RozmiarCena
80 x 2003618,00 zł
90 x 2003618,00 zł
100 x 2003910,00 zł
120 x 2004572,00 zł
140 x 2005458,00 zł
160 x 2006727,00 zł
180 x 2007616,00 zł
200 x 2008505,00 zł

CENY KATALOGOWE , SPRAWDŹ NASZE RABATY !!

Istnieje możliwość zamówienia w rozmiarze nietypowym

Opis produktu

1 Wnętrze materaca stanowi dwuwarstwowe połączenie wysokiej klasy pianek. Z jednej strony zbudowany jest z naturalnej, termoelastycznej pianki Viscogreen -8cm, która dzięki dużej zawartości składników pochodzenia naturalnego -w tym przypadku oleju rycynowego- jest wytrzymalsza na odkształcenia. Dodatkowo posiada lepsze właściwości higieniczne w stosunku do standardowych pian a także dzięki zwiększonym porom znacznie lepiej oddycha. Pianka ta charakteryzuje się wyjątkowym efektem "pamięci", który pozwala na idealne skopiowanie kształtu ciała. Dzięki temu w maksymalnym stopniu redukuje ucisk, który jest często odczuwalny w tradycyjnych materacach. Wzdłużne oraz poprzeczne nacięcia sprawiają, że materac jeszcze lepiej dopasowuje się do ciała oraz polepszają wentylację wkładu. Faliste profilowanie wkładu ma na celu utworzenie siedmiu stref twardości, które pomagają zachować prawidłową postawę kręgosłupa oraz zapewniają podparcie tych części ciała, które tego potrzebują (w szczególności odcinek lędźwiowy) a także "wtopienie" się w materac odcinka barkowego oraz biodrowego (części ciała, które wymagają większej elastyczności i są bardziej narażone na nacisk zwrotny materaca). Druga strona wykonana jest z wysokoelastycznej pianki -14cm o gęstości 45kg/m3. Strona ta jest bardziej sprężysta ale dzięki zastosowaniu piany o wysokiej gęstości bardzo dobrze redukuje nacisk zwrotny. Dzięki temu Grand Prestige posiada dwie strony o różnym stopniu twardości i w zależności od naszych potrzeb możemy te strony zamieniać.

2 Pokrowiec Silk touch wyprodukowany został przy użyciu nanotechnologii , uzyskał elegancki połysk i delikatność jedwabiu. Luksusowa i przyjemna w dotyku tkanina uzyskała swą miękkość i puszystość dzięki zastosowaniu gramatury 600 g/m2. Dzięki bocznej siatce 3D wkład materaca jest jeszcze lepiej wentylowany. Pokrowiec można prać w temperaturze do 60 stopni C. Wpikowana w pokrowiec dodatkowa warstwa pianki termoelastycznej -2cm jeszcze bardziej zwiększa komfort snu oraz polepsza właściwości ortopedyczne materaca.

3 Dostępne twardości H3.

4 Wysokość materaca około 25 cm.

5 Zalecany stelaż elastyczny.

6 Obciążenie ortopedyczne do 150 kg.


  Grand Prestige pianka termoplastyczna

   

  budowa wkładu Grand Prestige

   

  Kleje firmy Simalfa stosowane do produkcji materaców posiadają certyfikaty o całkowitej nieszkodliwości dla człowieka. W przeciwieństwie do większości producentów Materasso stosuje kleje wodne a nie rozpuszczalnikowe , co powoduje że nie wydzielają one szkodliwych substancji a tym samym nie narażają dróg oddechowych , układu krążenia czy układu nerwowego jak również nie podrażniają skóry. Są całkowicie ekologiczne i spełniają w tym względzie najsurowsze normy.

   Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.