Menu
Your Cart

Triple T12 elastyczny

ekskluzywny stelaż pod materac triple 12

 

Stelaż Triple t12 opis :

1. Rama wykonana jest ze sklejki bukowej z elementami drewna bukowego.

2. 42 listwy z brzozy syberyjskiej (drewna elastycznego oraz ze względu na klimat w jakim występuje odpornego na zmiany temperatury oraz wilgotności, wykazuje również naturalną odporność na grzyby, pleśnie i pasożyty)

3. Listwy umieszczone w potrójnych, gumowanych uchwytach , które wystają ponad ramę stelaża. Dzięki takiemu rozwiązaniu na środku łóżka nie tworzy się tzw. twarda strefa a materac jest tak samo podparty na całej szerokości. Rozwiązanie to dodatkowo polepsza elastyczność materaca i możliwości kopiujące stelaża.

4. Wysokość 8 cm

5. Obciążenie do 120 kg

6. W najbardziej newralgicznej części biodrowo-lędźwiowej zastosowano podwójne listwy (12szt), którymi można indywidualnie regulować twardość stelaża

Stelaż w całości pokryty jest folią carbon, która chroni stelaż przed wpływem czynników zewnętrznych ( zamiany temperatury oraz wilgotności otoczenia). Dzięki zastosowaniu folii powierzchnia listew jest idealnie gładka co chroni pokrowiec materaca przed uszkodzeniami. Zalecany do wszystkich rodzajów materaców.

ekskluzywny stelaż pod materac triple 12

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.