Menu
Your Cart

Triple Expert T12 regulowany

Triple Expert T12 regulowany
Triple Expert T12 regulowany
0,00zł
Bez podatku: 0,00zł

Triple Expert T12 stelaż podnoszony manualnie

 

Stelaż Triple Expert T12 opis :

1. Rama wykonana jest ze sklejki bukowej z elementami drewna bukowego.

2. 42 listwy z brzozy syberyjskiej (drewna elastycznego oraz ze względu na klimat w jakim występuje odpornego na zmiany temperatury oraz wilgotności, wykazuje również naturalną odporność na grzyby, pleśnie i pasożyty)

3. Listwy umieszczone w potrójnych, gumowanych uchwytach , które wystają ponad ramę stelaża. Dzięki takiemu rozwiązaniu na środku łóżka nie tworzy się tzw. twarda strefa a materac jest tak samo podparty na całej szerokości. Rozwiązanie to dodatkowo polepsza elastyczność materaca i możliwości kopiujące stelaża.

4. Wysokość 8 cm

5. Obciążenie do 120 kg

6. W najbardziej newralgicznej części biodrowo-lędźwiowej zastosowano podwójne listwy (12szt), którymi można indywidualnie regulować twardość stelaża

Stelaż w całości pokryty jest folią carbon, która chroni stelaż przed wpływem czynników zewnętrznych ( zamiany temperatury oraz wilgotności otoczenia). Dzięki zastosowaniu folii powierzchnia listew jest idealnie gładka co chroni pokrowiec materaca przed uszkodzeniami. Zalecany do materaców piankowych i lateksowych.

Stelaż elektryczny z możliwością regulacji wysokości wezgłowia oraz nóg , łamany w kilku płaszczyznach.

Szczególnie polecany dla osób ceniących komfort.

Triple Expert T12 stelaz podnoszony manualnie

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.