Menu
Your Cart

Flex Mobil R6 regulowany elektrycznie

Flex Mobil R6 regulowany elektrycznie
Flex Mobil R6 regulowany elektrycznie
0,00zł
Bez podatku: 0,00zł

Flex Mobil R6 stelaż regulowany dla osób schorowanych

 

 

Stelaż Flex Mobil R6 opis :

1. Rama wykonana jest ze sklejki bukowej z elementami drewna bukowego.

2. 28 listew z brzozy syberyjskiej (drewna elastycznego oraz ze względu na klimat w jakim występuje odpornego na zmiany temperatury oraz wilgotności, wykazuje również naturalną odporność na grzyby, pleśnie i pasożyty)

3. Listwy umieszczone w podwójnych, gumowanych uchwytach , które wystają ponad ramę stelaża. Dzięki takiemu rozwiązaniu na środku łóżka nie tworzy się tzw. twarda strefa a materac jest tak samo podparty na całej szerokości. Rozwiązanie to dodatkowo polepsza elastyczność materaca.

4. Wysokość 8 cm

5. Obciążenie do 120 kg

6. Taśma przeprowadzona przez środek stelaża dodatkowo go wzmacnia i stabilizuje.

7. W części lędźwiowo-biodrowej zastosowano podwójnej grubości listwy.

Stelaż w całości pokryty jest folią carbon, która chroni stelaż przed wpływem czynników zewnętrznych ( zamiany temperatury oraz wilgotności otoczenia). Dzięki zastosowaniu folii powierzchnia listew jest idealnie gładka co chroni pokrowiec materaca przed uszkodzeniami. Zalecany do materaców piankowych lub lateksowych.

Stelaż z możliwością elektrycznej regulacji wysokości wezgłowia i nóg. Polecany dla osób ceniących komfort lub starszych oraz schorowanych.

Flex Mobil R6 stelaz regulowany elektrycznie dla osób schorowanych

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na ich użycie.