Dane kontaktowe:

Impuls Meble
ul. Aleje Jerozolimskie 300
05-816 Warszawa - Reguły

tel: (22) 614 43 05
kom.: 531 458 470
fax: (22) 614 43 05
e-mail: impuls-meble@o2.pl
wizytówka,

Oferta niniejsza nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Wszelkie informacje można uzyskać w naszym salonie i pod numerami telefonów.
Numer konta:
44 1050 1924 1000 0091 0442 5542

Kolekcja ARGOS meble z litego drewna dębowego

SUPER PROMOCJA

PRZYJDŹ I ODBIERZ SWÓJ RABAT

RABAT 8%   (ZAKUPY DO 4000 ZŁ)

RABAT 10% (ZAKUPY DO 6000 ZŁ)

RABAT 12% (ZAKUPY POW. 6000 ZŁ)

Kolekcja mebli ARGOS , wykonana w całości z litego drewna dębowego charakteryzuje się prostotą i elegancją. Jej kształt sprawia ,że meble mają ponadczasowy charakter a piękno naturalnego drewna o niepowtarzalnej strukturze, barwie i rysunku , wprowadza do naszego otoczenia ciepło ,które jest niezbędne do zasłużonego wypoczynku po ciężkim dniu pracy.

Argos meble dębowe

Niewątpliwie na uwagę zasługuje fakt zastosowania cztero-centymetrowej grubości blatów, cokołów oraz ramy łóżka ,co nadaje meblom , oprócz niesamowitych walorów estetycznych , niespotykanej solidności.  Walory litego dębu, jak również jakość i precyzja wykonania mebla pozostającego w zgodzie z naturą, pozwolą Państwu cieszyć się nim przez długie lata.

Argos łóżko z litego dębu

meble dębowe

Podkreślić należy również to ,że meble z litego drewna dębowego Argos dostępne są w dowolnej kolorystyce (również według próbki dostarczonej przez klienta) oraz dowolnym rozmiarze co daje nam olbrzymie możliwości aranżowania wnętrz.

MOŻLIWOŚĆ ZROBIENIA DOWOLNEGO MEBLA WEDŁUG PROJEKTU KLIENTA

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji producenta:

Wielu z nas lubi otaczać się meblami z litego drewna. Solidność, trwałość a przede wszystkim naturalne piękno i niepowtarzalny urok drewna sprawia, że coraz częściej zyskuje ono nowych zwolenników. Moda na meble drewniane nigdy nie przeminie, a wyrafinowany i ciągle zmieniający się design sprawia, że są tak bardzo poszukiwane przez koneserów tego co piękne i naturalne.

W zależności od gatunku drewna, strefy klimatycznej z której ono pochodzi, sposobu wykończenia, nasze meble wymagają odpowiedniej pielęgnacji, by nie utraciły naturalnego blasku i zawsze cieszyły nas swoim naturalnym, ciepłym wyglądem.

Z reguły meble drewniane nie lubią wody. Utrzymująca się wilgoć, może powodować wypaczenia, zmiany koloru, czy nawet w skrajnych przypadkach gnicie – pamiętajmy, by przecierać je co najwyżej wilgotną ściereczką a rozlane płyny szybko usuwać. Równie niekorzystny wpływ mogą mieć także zmiany temperatury i długotrwałe nasłonecznienie. Pamiętajmy, by w miarę możliwości nie stawiać ich zbyt blisko systemów grzejnych czy kominków.

 
Początek strony